Wij ontvangen al zeker 5-6 weken geen reclamefolders meer. Lees meer
Bij Spotta zijn 97 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 94 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 2.5/10. Dien een klacht in over Spotta.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Spotta in de categorie Reclame. Hieronder staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Spotta is een bedrijf actief in de categorie Reclame. Op Klacht.nl zijn in totaal 15958 klachten gemeld over Spotta. In de afgelopen 12 maanden zijn er 93 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 92 zijn opgelost (99%). Spotta heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over: folders, ontvangen, bezorging, reclame, reclamefolders. Op basis van de 15958 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Spotta lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 99%.
Stappenplan bij een klacht over Spotta:
1. Neem eerst contact op met Spotta — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Website: https:www.spotta.nl
Facebook: https:www.facebook.comSpotta.nl
Twitter/X: @https:twitter.comspotta
U kunt een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Spotta. Bezoek ook de website van Spotta op www.spotta.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 15.969 klachten over Spotta ingediend, waarvan 96 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Reclame, klachtmelden.
Spotta lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 15.966 van de 15.969 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over Reclame, klachtmelden. In het afgelopen jaar zijn 96 klachten ingediend.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Spotta is 088-842 4200. U kunt ook een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl, waar Spotta actief klachten behandelt.
Spotta heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,4 op 10, gebaseerd op 51 beoordelingen.
Spotta reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Spotta niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Wij ontvangen al zeker 5-6 weken geen reclamefolders meer. Lees meer
Bij ons op het adres Tiesselinswaard Ijsselmonde wordt al maanden geen reclame folders meer bezorgt. Het gaat met name om het wekelijkse reclame pakket met o.a kruidvat, Etos Dirk vd broek en ga zo maar door. Misschien weet u een... Lees meer
Klacht van T E Veldman op 11 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
postcode 6708sj - wij hebben nu al zeker 6 weken geen reclame. Daarvoor 3 x wel na een periode van niets. Heel vervelend. Ik wil graag wel de reclame zeker nu in de tijd van Sint en Kerst ! Op... Lees meer
Klacht van kranenburg-1946 op 11 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
folder o.a kruidvat co-op Lees meer
Klacht van Kramerbobby op 11 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
Wij krijgenal weken geen folders meer Lees meer
Klacht van anita king op 11 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
Wij hebben al 4 weken de folders die in folie zitten,o.a. aldi enz, niet ontvangen. Onze postcode is 6881LM Huisnr 37. Graag in het vervolg weer laten bezorgen bij Dit is onderhand al de 3e of 4e keer na klachtmelding... Lees meer
Klacht van Anoniem3544 op 10 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
Folders worden of op woesndag of zaterdag bezorgd mag vgm geen eens en geen vaste loper elke keer zie ik iemand anders Ze liggen regelmatig in de sloot of naast de kliko Lees meer
Klacht van [email protected] op 10 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
sinds een maand of twee misschien wel 3 geen folders meer ontvangen van o.a. mediamarkt, lidl aldi etc Lees meer
Klacht van Jac. B op 10 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
al vele weken ontvangen wij geen folderpakket meer waar o.a. Kruidvat, Aldi, Lidl, BCC en Mediamarkt in zitten! Lees meer
Klacht van [email protected] op 10 november 2018 over Spotta in de categorie Reclame
Wij hebben al 3 weken de folders die in folie zitten,o.a. aldi enz, niet ontvangen. Onze postcode is 4033 EM Lienden. Graag in het vervolg weer laten bezorgen bij ons op Heessepad 4, 4033 EM Lienden. Lees meer