Geen folders ontvangen
Klacht van Assep op 25 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Al enkele weken hebben wij geen reclamefolders ontvangen. Lees meer
Bij Spotta zijn 100 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 98 opgelost (98%). De gemiddelde beoordeling is 2.5/10. Dien een klacht in over Spotta.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Spotta in de categorie Reclame. Hieronder staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Spotta is een bedrijf actief in de categorie Reclame. Op Klacht.nl zijn in totaal 15972 klachten gemeld over Spotta. In de afgelopen 12 maanden zijn er 99 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 97 zijn opgelost (98%). Spotta heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over: folders, ontvangen, bezorging, reclame, folderpakket. Op basis van de 15972 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Spotta lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 98%.
Stappenplan bij een klacht over Spotta:
1. Neem eerst contact op met Spotta — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Website: https://www.spotta.nl
Facebook: https:www.facebook.comSpotta.nl
Twitter/X: @https:twitter.comspotta
U kunt een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Spotta. Bezoek ook de website van Spotta op www.spotta.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 15.972 klachten over Spotta ingediend, waarvan 99 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Reclame, klachtmelden.
Spotta lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 15.970 van de 15.972 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over Reclame, klachtmelden. In het afgelopen jaar zijn 99 klachten ingediend.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Spotta is 088-842 4200. U kunt ook een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl, waar Spotta actief klachten behandelt.
Spotta heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,5 op 10, gebaseerd op 52 beoordelingen.
Spotta reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Spotta niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Assep op 25 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Al enkele weken hebben wij geen reclamefolders ontvangen. Lees meer
Klacht van [email protected] op 25 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
We ontvangen al zeker 5 tot 6 maanden geen reclame blaadjes meer mijn vraag is hoe kan dit. ??? Lees meer
Klacht van elsienadigna op 25 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Heb al 4 a 5 weken geen pakket folders in plastic ontvangen, krijg het meestal op zondag. Lees meer
sedert 3weken geen volders ontvangen ,kijk ik in het park liggen meerdere bundels onder bomen en struiken Lees meer
Al ruim 3 maanden wekelijks geen wekelijks reclame in plastiek zak ontvangen Lees meer
Wij krijgen 3 a 4 weken geen bezorging van jullie folders. Weet niet of andere straten in onze wijk deze folders ook niet gekregen hebben Adres waar ik voor schrijf is Lange Voren in Teteringen Lees meer
Klacht van Christi62 op 24 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Sinds enkele weken krijg ik 3 dubbel dezelfde reclame's in de brievenbus waarvan 2 op dezelfde dag. Dus lopen er 2 op dezelfde dag dezelfde straten route. Lees meer
Klacht van Fkp op 24 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Wij krijgen sinds 7-8 weken geen reclame meer. We hebben geen stickers op de brievenbus geplakt. Graag zou ik reclamefolders ontvangen. Lees meer
Klacht van Mia Dijkhuizen op 24 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
Elke week 2 x een folder pakket is wat te veel. Doe er s.v.p. iets aan Lees meer
Klacht van Marijke Smit op 23 februari 2019 over Spotta in de categorie Reclame
We hebben sinds half december 2018 al geen folderbezorging meer. Al diverse malen gemeld. Ook rechtstreeks via deelnemende winkeliers Lees meer