Opzeggen folders
Klacht van Evert Gerards op 21 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Ik hoef de folders niet meer Lees meer
Bij Spotta zijn 107 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 106 opgelost (99%). De gemiddelde beoordeling is 2.5/10. Dien een klacht in over Spotta.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Spotta in de categorie Reclame. Hieronder staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Spotta is een bedrijf actief in de categorie Reclame. Op Klacht.nl zijn in totaal 15972 klachten gemeld over Spotta. In de afgelopen 12 maanden zijn er 99 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 97 zijn opgelost (98%). Spotta heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over: folders, ontvangen, bezorging, reclame, folderpakket. Op basis van de 15972 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Spotta lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 98%.
Stappenplan bij een klacht over Spotta:
1. Neem eerst contact op met Spotta — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Website: https://www.spotta.nl
Facebook: https:www.facebook.comSpotta.nl
Twitter/X: @https:twitter.comspotta
U kunt een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Spotta. Bezoek ook de website van Spotta op www.spotta.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 15.982 klachten over Spotta ingediend, waarvan 104 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Reclame, klachtmelden.
Spotta lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 15.980 van de 15.982 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over Reclame, klachtmelden. In het afgelopen jaar zijn 104 klachten ingediend.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Spotta is 088-842 4200. U kunt ook een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl, waar Spotta actief klachten behandelt.
Spotta heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,5 op 10, gebaseerd op 53 beoordelingen.
Spotta reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Spotta niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Evert Gerards op 21 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Ik hoef de folders niet meer Lees meer
Klacht van Mw. Van Baggem op 19 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Vanaf 1 maart hebben we maar 1 week reclamefolders ontvangen. Lees meer
Klacht van Dest op 19 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Hallo, Deze klacht heb ik al eerder gestuurd ik ben een nieuwe bewoner en eerder was er een nee nee sticker op de brievenbus, deze heb ik eraf gehaald want ik wil wel graag folders ontvangen tot op heden ontvang... Lees meer
Klacht van Maria megens op 18 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Het komt regelmatig voor dat we hier geen folders krijgen. 2 weken terug was het slecht weer, geen folders. Week erna wel en afgelopen week weer niet. Groet Maria Megens Lees meer
Klacht van zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz op 18 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Vanaf november 2019 heb ik al geen folders meer ontvangen. Dit was voorheen geen probleem, daar men de folders in plastic 2 maal per week bezorgden. Lees meer
Klacht van Fuiero op 17 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
De folders worden al weken niet bezorgd bij ons ... Lees meer
Wij krijgen op Horst 37-56 al geruime tijd geen folder pakketten meer, klopt dit, ik hoor van u Lees meer
Klacht van Migrot op 17 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Lange Sloot 32 Velserbroek. Geen folders deze week ontvangen. Lees meer
Klacht van Hooisma op 17 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Heb geen,folders ontvangen. De buren wel.hij slaat de helft van de buurt over.hij rommelt er mee om . Lees meer
Klacht van [email protected] op 16 maart 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Ivm nieuwe woning geen folders ontvangen. Lees meer