Klacht: Spoilers zijn geen nieuws!

MMD Gaming op 24 oktober 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 oktober 2020

Een gebruiker van het Algemeen Dagblad uit zijn onvrede over het publiceren van spoilers van tv-programma's, zoals de Masker Singer. Hij stelt voor om de meldingen minder expliciet te maken, zodat ze aantrekkelijker zijn voor bezoekers en meer verkeer naar de website genereren.

Mijn Klacht:

Het is hartstikke leuk dat jullie schrijven over tv programma’s, maar het zou heel fijn zijn dat als je je computer aan zet, je niet meldingen krijgt die voluit zeggen wie er bijvoorbeeld de masker singers uit gaat.

Een simpele: wie is geëlimineerd in de Masker Singer? Trekt sowieso meer verkeer naar jullie site dan: kijk is, deze persoon is gister avond ontmaskerd

Echt super simpel, user friendly, en trekt waarschijnlijk nog meer verkeer

Gewenste Oplossing:

Je kan er prima over schrijven, maar maak de titel van e-mails en push berichten spoiler vrij

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MMD Gaming
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM