Klacht: Spiegel van kleren kast is stuk

Rassam op 29 april 2024 over Decor wonen & slapen in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Decor wonen & slapen werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 29 april 2024

Een klant heeft in mei 2023 een kledingkast met spiegel aangeschaft bij Decor Wonen & Slapen, waarbij de kast ook gemonteerd is. Er is een probleem met de schuifdeuren, omdat de schroeven niet goed zijn vastgedraaid, waardoor de spiegel beschadigd raakt bij het openen van de deuren. De klant verzoekt om een beoordeling ter plaatse.

Mijn Klacht:

maand mei 2023 heb een kleren kas met spiegel bij decor wonen ik heb ook laten monteren,
Probleem was bij de schuifdeuren binnen kant ze hebben de schroeven niet helemaal geschroefd blijf klein beetje naar buiten steken
Alles je schuifdeur open maakt dan raak de spiegel is klein stukje stuk,ik wil dat expre komen kijken en beoordelen

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat ze de schroeven goed in schroeven en de spiegel vervangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Decor wonen & slapen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Decor wonen & slapen in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Rassam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM