Klacht: Oplichting door kewin schroder nu joe dumbler

jojo119 op 24 januari 2019 over Speurders.nl in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eindelijk een appartement gevonden in Purmerend via speurders…Direct mailcontact met adverteerder. Deed de verhuur via Airbnb. Ontving ook link met Airbnb adres waarop ik kon reserveren. Alles compleet nagemaakt bleek achteraf. Zelf nog bank check gedaan veel mailcontact gehad met verhuurder: [email protected] of alles wel klopte, hij zag ook de reservering binnenkomen. Na 2 dagen was advertentie al verdwenen op Speurders.
Na betaling van € 1183!!! Op 2 januari zou ik sleutels krijgen en huur overeenkomst via airbnb…..die dag kreeg ik argwaan en gebeld met air bnb en hun kon niks vinden ze hebben me geadviseerd om gelijk te bellen met de bank en politie .
Ik was dus opgelicht . Airbnb gebeld hier gingen alle alarmbellen af phishing!!.
Aangifte gedaan bij de politie en Airbnb van onderzoekt het nu.
Ook bekend onder de naam Joe dumbler nu op dit moment…. hij verhuurd ook huizen in Amsterdam en Arnhem wat ik heb gevonden maar waarschijnlijk op meerde plaatsen actief

Gewenste Oplossing:

Als er meerdere mensen zijn die dit hebben ondervonden het te melden bij ....meldpunt landelijk internet oplichting zodat de politie meer kan doen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM