Klacht: Toeval als je alleen maar verliest

_geertje39 op 20 maart 2014 over Spelpunt Bingo in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste _geertje39 Hartelijk dank voor je bericht op Klacht.nl. Het spelverloop op de spellen is geheel willekeurig. Alle ballen die worden getrokken en de kaarten die worden gedeeld worden willekeurig door het spel bepaald. Spelpunt heeft geen invloed op de...

Categorie Internet Games
Status Opgelost
Datum 20 maart 2014

Een speler van Spelpunt Bingo heeft de afgelopen dagen uitsluitend verloren in het spel Yatzee, waardoor hij zijn munten van 2600 naar 274 heeft zien dalen. Ondanks zijn klachten over de vermeende oneerlijkheid van het spel, waarbij hij denkt dat hogere uitgaven leiden tot meer verliezen, ontvangt hij enkel reacties van het bedrijf dat het om toeval gaat. Hij merkt op dat er meerdere klachten van andere spelers zijn, maar dat er weinig actie wordt ondernomen.

Mijn Klacht:

Ik speel graag yatzee maar de laatste 4 a 5 dagen verlies ik alleen maar. Van de 2600 munten heb ik er nu nog 274 over. Het sp erover gemaild maar het enige wat ze zeggen is dat het toeval is. Ik heb best veel munten gekocht, heeft me veel geld gekost maar het lijkt erop hoe meer geld je daar uitgeeft des te meer ze je laten verliezen. Zijn steeds dezelfde die winnen en dat kan mijns inziens gewoon geen toeval zijn, zowel bij yatzee als bij de bingo. Komen ze aan met bellen, ja dan krijg ik gewoon dezelfde onzin te horen. Veel mensen klagen erover op de site alleen zijn er weinig die er iets aan doen.

Gewenste Oplossing:

Als het er gewoon eerlijk aan toe gaat, iedereen even veel kansen en niet zij die nooit betalen alles winnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spelpunt Bingo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spelpunt Bingo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spelpunt Bingo

Heeft op 25 maart 2014 om 12:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste _geertje39

Hartelijk dank voor je bericht op Klacht.nl.

Het spelverloop op de spellen is geheel willekeurig. Alle ballen die worden getrokken en de kaarten die worden gedeeld worden willekeurig door het spel bepaald. Spelpunt heeft geen invloed op de uitkomsten van de ronde of de winkansen die iemand heeft. Wij bepalen dus niet wie er wel en wie er niet mag winnen. Je maakt elke ronde een nieuwe kans om te winnen. We begrijpen dat het vervelend is wanneer je weinig wint, maar daar is helaas niets aan te doen.
Een eventuele (Super)VIP account, het aantal opwaarderingen, speelnaam of je IP-adres hebben geen invloed op je winkans.

We hebben al enkele malen onderzoek gedaan naar het spelverloop op Spelpunt en daaruit blijkt dat de winkansen eerlijk zijn verdeeld. Dat steeds dezelfde mensen zouden winnen is dan ook niet gebleken uit ons onderzoek. Naast ons eigen onderzoek hebben we onderzoek laten doen naar het spelverloop door een onafhankelijk bedrijf. Dit betekent dat zij niet verbonden zijn aan Spelpunt en hun werk is om spellen op internet te onderzoeken op de eerlijkheid. Dit bedrijf heeft meerdere spellen onderzocht op internet, waaronder ook Spelpunt. Uit dit onderzoek is gebleken dat het spel eerlijk verloopt.

Wil je meer informatie over dit onderzoek of nog andere vragen hebben, dan kan je contact met ons opnemen. We zijn tot 22:00 uur bereikbaar op werkdagen op 070-4272970.
Dit certificaat krijg je alleen wanneer je aan alle eisen voldoet, dus dat wij dit certificaat hebben ontvangen toont aan dat we het spel niet beïnvloeden en dat het eerlijk verloopt.

We hopen je hiermee weer vertrouwen in ons spel te hebben gegeven.

Met vriendelijke groet,
Het Spelpunt Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM