Klacht: opwaarderen en uitsluiting

klaverking op 04 juli 2013 over Spelpunt Bingo in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klaverking, Inmiddels hebben we uitvoerig contact gehad via telefoon en ook Facebook betrokken in de communicatie. De betalingen zijn inmiddels verwerkt en de munten bijgeschreven. Belgische spelers worden niet uitgesloten van acties omdat deze verlopen via Facebook (de boodschappenactie)...

Categorie Internet Games
Status Opgelost
Datum 4 juli 2013

Een gebruiker van Spelpunt Bingo heeft problemen ervaren met het opwaarderen van zijn account via Facebook, waarbij het bedrag wel van zijn bankrekening is afgeschreven, maar hij geen punten heeft ontvangen. Na contact met de klantenservice kreeg hij een link naar Facebook, maar kon de instructies niet begrijpen, wat leidde tot frustratie over de uitsluiting van Belgische spelers en het gebrek aan compensatie.

Mijn Klacht:

ik heb via face book mijn saido opgewaardeerd ik kreeg noppes maar het is wel van mijn bank afgeschreven nu gebeld met spelpunt en diue gaven mij de link van facebook nu zegt facebook weer dat in engels moet ik begrijp er niks meer van en wil mijn punten of geld terug en het kan mij ff niet schelen wie dat doet?en wij in belgie worden zo overal uitgesloten ook met die gratis boodschappen en zo of het is alleen voor nederland spelpunt of geef ons eens wat terug voor alles wat wij spelers doen.

Gewenste Oplossing:

geld terug of punten er opzetten nu en ons een compensatie geven en ons ook is wat kado doen ben zeer teleurgesteld hierover bah.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spelpunt Bingo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spelpunt Bingo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spelpunt Bingo

Heeft op 10 juli 2013 om 13:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klaverking,

Inmiddels hebben we uitvoerig contact gehad via telefoon en ook Facebook betrokken in de communicatie. De betalingen zijn inmiddels verwerkt en de munten bijgeschreven.
Belgische spelers worden niet uitgesloten van acties omdat deze verlopen via Facebook (de boodschappenactie) of in een spel zelf (weggeefacties). Bij die acties zijn er ook regelmatig Belgische winnaars. Mocht je hier nog vragen over hebben of over andere zaken omtrend Spelpunt neem dan gerust contact op via +31 (0)70 427 29 70. We zijn op werkdagen tot 22:00 uur geopend.

Met vriendelijke groet,

Het Spelpunt Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM