Klacht: Geen accu te krijgen

Els1955 op 28 juni 2019 over Sparta in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sparta
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 28 juni 2019

Een klant heeft maanden geleden een extra accu besteld voor zijn Sparta 4 life-fiets in verband met een aanstaande fietsvakantie. Tot op heden heeft hij de accu nog niet ontvangen, wat voor hem een probleem vormt nu zijn vakantie bijna begint.

Mijn Klacht:

Ik heb een Sparta 4 life. Maanden geleden heb ik een extra accu besteld voor een fietsvakantie. Die is niet te krijgen. Mijn vakantie begint bijna.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik op korte termijn een extra accu geleverd krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sparta

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sparta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM