Klacht: lekkage aanzuigbuis en stukes impeller laten los.

roelofs1 op 23 oktober 2020 over Spa Fonteyn te Uddel in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spa Fonteyn te Uddel has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 23 oktober 2020

Een klant van Spa Fonteyn in Uddel meldt dat hun meer dan 10 jaar oude spa last heeft van lekkage bij de aanzuigbuis van de filter en dat er stukjes van de impeller loslaten. Ondanks het indienen van de klacht en de belofte van de technische dienst om contact op te nemen, heeft de klant vier dagen gewacht zonder reactie. Eerder, twee jaar geleden, werd er al een monteur van een gelieerd bedrijf ingeschakeld, wat resulteerde in hoge kosten voor voorrijkosten, materiaal en arbeidsuren.

Mijn Klacht:

Onze spa ruim 10 jaar oud vertoont lekkage, Aanzuigbuis van filter lekt en impeller pomp laten stukjes los. Klacht gemeld en Technische dienst zou kontakt opnemen. Nee dus ruim4 dagen gewacht. Reeds eerder twee jaar geleden gemeld. Toen verscheen er een monteur van een gelieerd bedrijf uit Harderwijk en presteerde om ruim 200 euro aan voorrijkosten te presenteren, 40 euro materiaal en 150 euro arbeidsuren. .

Gewenste Oplossing:

Als Technische dienst contact op neemt en monteur langs stuurt . Dit hoeft niet met een dag maar maak duidelijk afspraak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spa Fonteyn te Uddel over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door roelofs1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM