Klacht: Sony bravia scherm defect

ArienGevers op 10 december 2013 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 10 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In het scherm vormde zich 3 strepen horizon taal over het beeld waar in de ontstane delen van het beeld in elkaar over liepen.
TV is van 2008 en kosten voor reparatie is 400€ met coulance regeling, ik vind dat de scherm erg snel stuk is en vind dat het een product fout is.
Ik ben op internet gaan kijken en vond dat”

Sony gaat wereldwijd in totaal 1,6 miljoen tv’s terugroepen wegens oververhittingsgevaar. De problemen zouden een gevolg zijn van een defect in de backlight van de tv’s. Het gaat om modellen die in 2007 en 2008 zijn verkocht.
De terugroepactie van de Bravia-tv’s betreft volgens Mail Online de volgende modellen, allemaal met een beelddiagonaal van 40″ en een wcg-ccfl-backlight.

Mijn TV heeft dus een WCG-CCFL backlight, en vind dat Sony met een andere oplossing moet komen dat herstel voor 400€

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe TV van dezelfde waarde, of een goed scherm en niet van WCG-CCFL

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM