Klacht: Niet kunnen verbinden met PSN

timodegraaf op 24 juli 2015 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Ik heb 2 weken geleden een playstation 4 gekocht bij de game mania in Zoetermeer meet PSN+ voor 1 jaar, ik heb de code ingevoerd en hij zei dat het goed was. Maar als ik mijn fifa 15 opstart kan die niet verbinden met PSN ook niet met GTA of een andere game. Het licht niet aan mijn internetverbinding want youtube en de playstation site doen het wel gewoon. Ik zou graag willen dat ik weer online kan spelen wanneer IK het wil en niet wanneer de servers het eindelijk doen. Ik wil dat jullie er wat aan doen. Ik betaal bakken met geld aan dit sytsteem om er gebruik van te kunnen maken en niet om te horen dat de servers niet beschikbaar zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik online kan wanneer ik het wil. Verbeter de servers want jullie bezorgen veel te veel mensen problemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM