Klacht: EXperia Z Niet waterdicht – Slechte Service Sony

Mathijs.Mandy op 13 augustus 2013 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 13 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ongeveer twee maanden geleden hebben mijn vriendin en ik allebei de sony experia Z aangeschaft. helaas blijkt de mijne niet waterbestendig en is volgelopen met water toen deze in een bakje water gleed. wij zijn hiermee terug gegaan naar de winkel waar wij de telefoons hebben aangeschaft. de winkelbediende rade ons aan contact met Sony optenemen en het probleem bij hun voor te leggen. helaas is het inmiddels een van het kastje naar de muur verhaal geworden en is er nog steeds geen oplossing. het is pure misleiding volgens de reclame van de Sony Expria Z moet het toestel hier tegen kunnen.

Gewenste Oplossing:

vervanging van het toestel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM