Mijn Klacht:
eerste playstation 4 ging kapot (eject knop) werkte niet. na 3 weken wachten kreeg ik een nieuwe,. deze nieuwe playstation 4 is 2 weken na aankoop kapot gegaan.
de winkel waar ik deze heb gekocht gaf aan dat ik hem naar sony moet opsturen, ik heb sony playstation helpdesk gebeld en die verwezen mij naar de winkel. dit ging meerdere keren heen en weer, uiteindelijk zou sony mijn probleem verhelpen. mij werd door 2 medewerkers van sony verteld dat als ik mijn kapotte playstation op zou sturen dat ik dan een nieuwe zou krijgen. zij hebben mij wat tests laten doen op de playstation en concludeerden dat deze door een fabrieksfout kapot was.
het enige wat ik hoefde te doen was de playstation op sturen en dan zou er een nieuwe komen, in de bevestigingsmail die ik van sony kreeg staat ook dat als de problemen niet verholpen zijn na de tests dat de playstation wordt omgeruild.
op het moment dat ik de playstation wil versturen naar sony wordt mij medegedeeld dat ik geen nieuwe krijg maar dat de playstation eerst gemaakt zal gaan worden. en dat is mijn klacht , verkeerde informatie, van de winkel naar de sony helpdesk gestuurd worden en wellicht een gerepareerde playstation krijgen die net 2 weken oud is.
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden als ik een nieuwe playstation krijg en of mijn geld terug krijg, want het vertrouwen in het product ben ik kwijt.

