Klacht: Sony ericsson xperia x10 Al de 3e oplader die kapot is.

Jannehoof op 15 mei 2012 over Sony Ericsson in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 15 mei 2012

Een consument heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de opladers van zijn Sony Ericsson Xperia X10. Na het kapotgaan van de eerste twee opladers, is ook de derde oplader binnen korte tijd defect geraakt, wat leidt tot de veronderstelling dat de telefoon mogelijk de oorzaak van de problemen is.

Mijn Klacht:

Hallo,
Mijn eerste oplader ging na een tijdje kapot dat als ik hem in de mobiel stopte echt helemaal de oplader er scheef in moest doen en de oplader het dan deed, dit ging natuurlijk niet goed en hij is afgebroken ,de tweede oplader ging ook kapot ook het zelfde probleem dat hij het echt maar half deed, en toen niet meer. 2 weken geleden weer een oplader gekocht altijd op hetzelfde punt opgeladen en nu weer opeens kapot. Mijn telefoon maak opladers gewoon kapot ergens door denk ik.

Gewenste Oplossing:

Waarom dit gebeurd , en het liefste dat ik een nieuwe oplader krijg en het probleem is opgelost of dat ik andere mobiele telefoon mag uitkiezen ofzoiets , ik wil gewoon dat ik goede mobiel heb waar ik niet zoveel problemen mee heb.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM