Klacht: mbw-100

Antonio Kouskoussouzis op 04 februari 2012 over Sony Ericsson in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 4 februari 2012

Antonio heeft problemen met zijn MBW-100 horloge van Sony Ericsson, dat net na de garantieperiode defect is geraakt. Zowel zijn horloge als dat van zijn zus vertonen hetzelfde probleem met het display, dat niet meer oplicht. Hij uit zijn frustratie over de hoge prijs van het apparaat en het gebrek aan reparatiemogelijkheden, en voelt zich teleurgesteld in de klantenservice van Sony.

Mijn Klacht:

Ik heb er een en mijn zus ook, verschillend jaar gekocht en nu licht het display op beide horloges niet op.

Ik vind het schandalig dat je voor zo’n apparaat 300 euro heb betaald en dat ding net na de garantie stuk gaat.

Ik vind dat de consumentenbescherming instellingen of whatever echt een steek laten vallen. Deze dingen zijn ook niet te repareren (het OLED schermpje) ook zijn ze uit de productie! Maar waar slaat dit op of je nu deze koopt of de MBW-150 enz alleen maar gezeik en veel klachten over hetzelfde probleem.

Ik heb veel sony producten mijn laatste aankoop was de 3d led tv de kdl-40nx720.

Sony Ericsson bedankt dat je ons zo laat zitten.

Antonio

Gewenste Oplossing:

Repareren? Vervangen? Laat ik het anders zeggen, Waar zou Sony Ericsson als ze in onze schoenen stonden zelf tevreden mee zijn...?

Ik zou zelf de klant tevreden houden....

Van mijn part sturen ze de binnenwerkjes op dan bouw ik ze zelf in ik hoef dus de kast van de klokjes de opladers enz enz niet puur het gene wat kapot is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM