Klacht: Nieuwe pannen waar het water uit stroomt

AB75 op 20 september 2017 over Sola in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sola has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heermevrouw, Dank u voor uw bericht en excuses voor het ongemak. Helaas is het in ons systeem onmogelijk om klachten in behandeling te kunnen nemen als deze ingediend zijn bij Klacht.nl. Om uw klacht in behandeling te kunnen nemen...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sola
Status Opgelost
Datum 20 september 2017

Na de aankoop van de Sola Sierra pannenset bij CoolBlue ondervond de klant problemen met water dat tussen de pan en de bodem bleef staan. CoolBlue verwees naar de verlopen tevredenheidsgarantie en bood alleen een reparatieprocedure aan, terwijl Sola de situatie niet kon begrijpen en vroeg om de pannen op eigen kosten op te sturen, zonder vervangende pannen te bieden. De klant vond het opmerkelijk dat een nieuwe pannenset zulke problemen vertoonde.

Mijn Klacht:

Op 14 juni kocht ik de Sola Sierra pannenset bij CoolBlue. Amper drie maanden later blijft er water tussen de pan en de bodem van de pan zitten. Coolblue gebeld: mijn 30 dagen tevredenheidsgarantie is verlopen. Het enige dat zij kunnen doen is een reparatieprocedure opstarten. Dat ik in de tussentijd geen vervangende pannen heb om te koken vinden ze niet boeiend.
Toen Sola maar eens gebeld. Ze konden zich niet voorstellen dat die pannen sloten water vasthouden dat er eenmaal op de inductieplaat weer uit loopt. Hun optie: stuur de pannen maar op, maar de verzendkosten moet je zelf betalen. Ook hier biedt Sola me geen vervangende set. Ik vind het vreemd dat een drie maanden oude pannenset zo veel issues oplevert.

Gewenste Oplossing:

Als mijn pannenset kosteloos wordt omgeruild.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sola

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sola nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sola in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sola een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sola

Heeft op 22 november 2018 om 14:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heermevrouw,

Dank u voor uw bericht en excuses voor het ongemak.

Helaas is het in ons systeem onmogelijk om klachten in behandeling te kunnen nemen als deze ingediend zijn bij Klacht.nl.

Om uw klacht in behandeling te kunnen nemen zouden wij graag een mail willen ontvangen op [email protected] met daarin de klacht, uw gegevens en zo mogelijk een kopie van uw aankoopbewijs.

Zo snel wij deze hebben ontvangen zullen wij ons best doen uw klacht zo goed mogelijk op te lossen.

Met vriendelijke groet,

Sola BV
Van Reenenweg 155
3702 SJ ZEIST
E-mail: [email protected]
Website: www.sola.nl

AB75

Heeft op 23 november 2018 om 09:39 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is hier geen sprake van een oplossing. Inmiddels heb ik de factuur + mijn klacht verzonden naar [email protected]. Bijzonder dat er na 5 (!!) maanden een reactie komt. Ik ben benieuwd of ik nu weer 5 maanden moet wachten op het antwoord.

Alle klachten die gemeld zijn door AB75
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM