Klacht: Voucher niet kunnen gebruiken en geen geld terug

mlingen op 24 mei 2024 over Social Deal in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Social Deal is working on this complaint
šŸ”„ In behandeling
Status In behandeling
Datum 24 mei 2024

Een klant heeft twee vouchers gekocht voor een massage bij Sunday's Noordwijk, maar kon geen afspraak maken binnen de geldige periode. Na een afspraak te hebben gemaakt, bleek de locatie gesloten en accepteerde Sunday's Noordwijk de vouchers niet, waardoor de klant geen geld terugkreeg van Social Deal, die ook aangaf niets te kunnen doen omdat de vouchers inmiddels waren verlopen.

Mijn Klacht:

Twee vouchers gekocht voor een massage bij Sunday’s Noordwijk. Afspraak maken binnen de geldige periode was niet meer mogelijk, dus in overleg een afspraak 2 dagen later gemaakt. Vervolgens voor een dichte deur gestaan en Sunday’s Noordwijk geeft vervolgens aan de vouchers niet te accepteren en dat we maar met Social Deal contact moeten opnemen. Na meermaals contact met Social Deal te hebben gehad, geven zij aan dat zij ook niets kunnen betekenen omdat de geldigheid van de vouchers inmiddels is verlopen. Beide partijen trekken zich er dus niets van aan en wij zijn dus ons geld kwijt, en hebben ook geen mogelijkheid meer om 2 massages te boeken.

Gewenste Oplossing:

Volledige aankoopbedrag terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Social Deal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Social Deal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door mlingen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM