Klacht: onmogelijk afspraak inplannen

[email protected] op 31 oktober 2014 over Social Deal in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Social Deal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 november 2014
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2014

Een klant heeft een Social Deal gekocht die geldig was tot 24 november 2014, maar kon geen afspraak inplannen omdat het betreffende bedrijf pas in december beschikbaar was. Na herhaaldelijk contact te hebben gezocht, zowel telefonisch als per e-mail, kreeg de klant geen reactie. Social Deal gaf aan niet in staat te zijn om te helpen.

Mijn Klacht:

Ik had een Social Deal gekocht die is geldig tot 24 november 2014. Na een aantal pogingen uiteindelijk contact gekregen met het betreffende bedrijf. Zij gaven aan op z’n vroegst plaats te hebben in december. Dit is nu nadat de bon geldig is. Vervolgens heb ik zowel telefonisch alsmede per email tevergeefs contact gezocht met het betreffende bedrijf. Er wordt niet meer opgenomen en e-mails worden niet beantwoord.

Vervolgens heb ik contact opgenomen met Social Deal, zij geven aan niets voor me te kunnen/willen doen.

Gewenste Oplossing:

wanneer de koop ontbonden wordt en het geld gerestitueerd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Social Deal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Social Deal in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste Maarten, Ik heb je account bekeken. Hieruit blijkt dat je nooit contact met ons hierover hebt opgenomen. Ik begrijp dat je geen gebruik meer wilt maken van de deal. Je hebt bij ons echter altijd 14 dagen bedenktijd en retourrecht. Na deze 14 dagen betalen wij de ondernemer volledig uit voor jouw bezoek. Omdat deze periode reeds is verstreken, kan ik jouw voucher niet terugnemen. Dit betekent niet dat jouw vouchers niets meer waard zijn. Ik raad je aan om even te kijken in jouw omgeving of er iemand is die gebruik kan maken van de voucher. Deze is niet persoonsgebonden. Als intermediair is Social Deal niet verantwoordelijk voor de aanbieder. Wel doen we er alles aan om onze consumenten optimaal te kunnen laten genieten van hun vouchers. De aanbieder heeft blijkbaar duidelijk kenbaar gemaakt dat je na de geldigheid nog gebruik mag maken van de voucher. Ik vind dit een zeer nette oplossing van de aanbieder. Je mag dus buiten de geldigheid nog gewoon gebruik maken van de voucher. Mocht je geen contact meer kunnen krijgen met de ondernemer, willen we je hier uiteraard graag bij helpen. Ik adviseer je dan even telefonisch contact op te nemen met onze klantenservice op het telefoonnummer 0882050505. Ik hoop je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en ik wens je een fijne dag. Met vriendelijke groet, Team Social Deal

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Social Deal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM