Klacht: Misleiding en oplichting

M T op 24 november 2014 over Social Deal in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Social Deal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw Trommelen, Hartelijk dank voor je bericht. Ik heb je klacht, e-mails en account bekeken. Op 18 oktober 2013 heb je een e-mail van ons ontvangen. Hierin ontving je een gratis waardebon t.w.v. €5,-. Dit is niet iets...

Status Opgelost
Datum 24 november 2014

Een klant van Social Deal ervaart misleiding en onduidelijkheid rondom een kortingsactie. Na een aankoop ontvangt de klant de beloofde korting niet en krijgt te horen dat deze op het saldo staat voor toekomstige aankopen. Ondanks herhaalde verzoeken en bewijsvoering wordt de korting uiteindelijk geweigerd, en daarnaast blijkt een eerder gekochte voucher eerder te vervallen dan verwacht, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

Ik werd misleid met een korting van “We miss you” om een aankoop te doen. Nadat ik een aankoop doe, krijg ik de korting niet. Nog dezelfde dag laat ik in een mail weten dat ik de korting niet heb gekregen. Als reactie krijg ik te lezen dat ik die op mijn saldo heb staan en die korting bij de volgende aankoop krijg. Na diverse aankopen zonder de korting te hebben gehad en ik die korting vergeten was, ontdek ik de reactie dat ik nog een tegoed heb.
In de correspondentie die daarop volgt, wordt mij ondanks de bewijzen, deze korting gewoon geweigerd.
Voorafgaand had ik een voucher gekocht om ergens te gaan eten, die tot 6 december geldig was. Begin november kreeg ik een mail dat ik die voucher maar tot half november kon gebruiken en alleen kon afhalen ipv daar eten. Aangezien het een te grote afstand was, heb ik die geannuleerd, omdat ik bij afhalen koud eten thuis zou hebben. I.p.v. mijn geld retour te ontvangen, kreeg ik het geld op mijn saldo. Na het verzoek om het geld gewoon retour te ontvangen, werd mij meegedeeld dat dat niet kan.
Dit alles vind ik getuigen van een zeer slechte klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Als ik de 5 euro van de korting en 14 euro van het geannuleerde etentje, samen 19 euro retour op mijn rekening krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Social Deal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Social Deal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Social Deal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Beste meneer, mevrouw Trommelen, Hartelijk dank voor je bericht. Ik heb je klacht, e-mails en account bekeken. Op 18 oktober 2013 heb je een e-mail van ons ontvangen. Hierin ontving je een gratis waardebon t.w.v. €5,-. Dit is niet iets wat we MOETEN doen maar een leuk initiatief om eens iets extra’s te doen voor onze consumenten. In die e-mail staat ook heel duidelijk dat de waardebon geldig was t/m 24 oktober 2013. Je hebt vóór het activeren van de waardebon een voucher gekocht. Je kan de waardebon NIET met terugwerkende kracht gebruiken. Daarna is de eerste aankoop geweest op 12 december 2013, toen de waardebon al verlopen was. Op 25 oktober 2013 is de €5,- automatisch verwijderd van je account. We betalen de €5,- dus niet uit aangezien je hier geen recht op hebt en daarbij we absoluut geen waardebonnen uitbetalen. Het tweede gedeelte van je klacht gaat over je vouchers van Eethuis Royaal. We hanteren een wettelijke retourperiode van 14 dagen na aankoop van de voucher. Deze is ruimschoots overschreden. Na deze periode betalen we de ondernemer uit. Als intermediair zijn we niet verantwoordelijk voor Eethuis Royaal. Uiteraard snappen we dat het een vervelende situatie is. Daarom hebben we uit service oogpunt een hoge uitzondering gemaakt en de vouchers voor je teruggenomen. Je hebt het aankoopbedrag in de vorm van saldotegoed op je account ontvangen. Dit saldo is onbeperkt geldig en vrij te besteden binnen Social Deal. We kunnen dit bedrag niet uitbetalen. Dit staat ook in onze algemene voorwaarden waarmee je akkoord bent gegaan op het moment dat je, je hebt aangemeld op onze website. Ik vind het vervelend om te lezen dat je niet tevreden bent met de geboden oplossing. Helaas kunnen we het bedrag niet uitbetalen. Mocht je nog vragen hebben naar aanleiding van dit bericht, hoor ik het graag. Ik hoop je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en ik wens je een fijne dag. Met vriendelijke groet, Team Social Deal

Social Deal

Heeft op 25 november 2014 om 13:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw Trommelen,
Hartelijk dank voor je bericht. Ik heb je klacht, e-mails en account bekeken.
Op 18 oktober 2013 heb je een e-mail van ons ontvangen. Hierin ontving je een gratis waardebon t.w.v. €5,-. Dit is niet iets wat we MOETEN doen maar een leuk initiatief om eens iets extra’s te doen voor onze consumenten. In die e-mail staat ook heel duidelijk dat de waardebon geldig was t/m 24 oktober 2013. Je hebt vóór het activeren van de waardebon een voucher gekocht. Je kan de waardebon NIET met terugwerkende kracht gebruiken. Daarna is de eerste aankoop geweest op 12 december 2013, toen de waardebon al verlopen was. Op 25 oktober 2013 is de €5,- automatisch verwijderd van je account. We betalen de €5,- dus niet uit aangezien je hier geen recht op hebt en daarbij we absoluut geen waardebonnen uitbetalen.
Het tweede gedeelte van je klacht gaat over je vouchers van Eethuis Royaal. We hanteren een wettelijke retourperiode van 14 dagen na aankoop van de voucher. Deze is ruimschoots overschreden. Na deze periode betalen we de ondernemer uit. Als intermediair zijn we niet verantwoordelijk voor Eethuis Royaal. Uiteraard snappen we dat het een vervelende situatie is. Daarom hebben we uit service oogpunt een hoge uitzondering gemaakt en de vouchers voor je teruggenomen. Je hebt het aankoopbedrag in de vorm van saldotegoed op je account ontvangen. Dit saldo is onbeperkt geldig en vrij te besteden binnen Social Deal. We kunnen dit bedrag niet uitbetalen. Dit staat ook in onze algemene voorwaarden waarmee je akkoord bent gegaan op het moment dat je, je hebt aangemeld op onze website.
Ik vind het vervelend om te lezen dat je niet tevreden bent met de geboden oplossing. Helaas kunnen we het bedrag niet uitbetalen. Mocht je nog vragen hebben naar aanleiding van dit bericht, hoor ik het graag.
Ik hoop je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en ik wens je een fijne dag.
Met vriendelijke groet,
Team Social Deal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM