Mijn Klacht:
Wij zijn door incassobureau geen enkel wijze gebeld of een mail bericht ontvangen. Ik heb met een mannelijk medewerker gesproken en der is een band opname gemaakt van deze gesprek. Deze meneer zegt dat snijder incasso gewoon €80 euro mag in rekening brengen bij een bedrag van €116,34 achterstand.
Deze meneer heeft ons aangeschreven op 14 maart 2016 en daarin staat aankondiging dagvaarding. Wij hebben aantal betalingen gedaan aan opdracht gever. En helaas zijn deze betalingen op hoofdsom van €298,54 niet in mindering gebracht. En daarnaast geeft deze meneer aan dat hij dat bedrag van €80 niet zult verlagen naar €40 en is daarom ook bereid om toch deze vordering te dagvaarden. Wij hebben eerder een klacht geplaatst dat Snijder incasso niet aan eisen voldoet wat wettelijk is bepaald in 2012.
Wij hebben dus vandaag 16 maart 2016 gebeld met Snijder incassobureau hij gaf aan dat het geen zin meer heeft om te hierover te hebben en deze zaak via de rechtbank uitvechten voor een bedrag van €142. Voor al het duidelijkheid wij hebben niet geweigerd en daarom hebben we het geheel achterstand al voldaan. Alleen zijn wij niet eens met invorderingskosten van €80 dit bedrag is gebaseerd op een achterstand van €78,38.
Wij hebben ook ARAG rechtsbijstand gebeld en mevrouw heeft duidelijk aangegeven het bedrag van €80 niet terecht is en als wij niet onderling uitkomen gaan wij ARAG inschakelen. Helaas heeft deze meneer deze informatie ook geweigerd en daarnaast is deze meneer ook heel eigenwijs hij denk dat hij gelijk heeft terwijl wij duidelijk een oplossing willen maar hij luister niet en reageert ook inhoudelijk niet op onze mail berichten.
Wij zijn klaar mensen let er A.U.B. Op Snijder incasso brengt bedragen inrekening wat wettelijk niet is toegestaan.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat zij dagvaarding tegen houden en dat bedrag van €80 verminderen naar €40 euro en dit bedrag gaan wij z.s.m. overmaken.
Het gaat om dossiernummer 1600485/AMK mijn telefoonnummer 0642994162 graag mij z.s.m. bellen aub


