Mijn Klacht:
Ik verhuur sinds een paar weken mijn auto op Snappcar. Ik schrok in het begin nogal van het percentage dat zij op de huur nemen (50%), maar ik dacht: ik haal m’n kosten eruit, dus vooruit.
Na de eerste paar keer dat ik mijn auto had verhuurd, kreeg ik mijn aandeel van de verhuursom niet op mijn rekening gestort. Na even goed kijken in de app zag ik dat ik een account moest activeren op ‘Stripe’.
Deze externe organisatie is verantwoordelijk voor het uitkeren van de huuropbrengsten. Om dit account te activeren, moet ik mij inschrijven als bedrijf, wat ik niet ben en ik moet een website opgeven, wat ik niet heb.
Ik loop hierdoor vast en neem in eerste instantie contact op met Stripe. Zij hebben alleen Engelssprekende service, wat niet heel fijn is als je zoiets wilt uitleggen. Niemand kan mij helpen en ik neem vervolgens contact op met Snappcar. Zij zeggen dat ik me gewoon met mijn eigen naam als bedrijf kan inschrijven en dat ik geen website hoef op te geven.
Ik probeer het nog eens en loop weer vast. Ik stuur weer een mail met screenshot en de opmerking dat ik het wel heel merkwaardig vind dat ik mij als bedrijf moet inschrijven terwijl ik dat niet ben en dat ik dat niet heel professioneel vindt. Het voelt niet helemaal koosjer dit.
Dit keer krijg ik geen reactie. Ik heb nog 2 keer gemaild, maar tevergeefs: een reactie blijft uit. Er is nergens een telefoonnummer te vinden en ik kan nu dus niemand bereiken, wat erg frustrerend is.
Dit betekent dat ik nog steeds geen verhuuropbrengsten heb uitgekeerd gekregen, terwijl zij zichzelf waarschijnlijk allang hebben uitbetaald.
Ik vind deze slechte communicatie en procedure echt zwaar asociaal en onprofessioneel voor een organisatie die 50% van de opbrengst opstrijkt. Ik zou bijna zelf een klantvriendelijkere variant van Snappcar willen beginnen, die betrouwbaar en minder kapitalistisch is.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als:
1. Snappcar beter bereikbaar is, liefst ook via de telefoon
2. Snappcar ervoor zorgt dat mijn account bij Stripe wordt geactiveerd, ZONDER dat ik daar als 'bedrijf' sta ingeschreven
3. Snappcar ervoor zorgt dat ik mijn verhuuropbrengsten krijg uitgekeerd
4. Snappcar een minder groot percentage van de winst zichzelf toeëigent


