Klacht: Belachelijk

Annoniemnm op 18 januari 2019 over Slotenmaker Slim in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Deur dicht gedaan, sleutels nog binnen! Gebeld voor hulp wordt mij vertelt dat het 25,- voorrijkosten is, nou prima. Meneertje is er in dure merkkleding en een auto inplaats van normale werkkleding en een busje. Had buiten een paar plastic dingen niks bij zich. Volgens meneer moest er een nieuw slot in en dat zou bij elkaar 500,- kosten. Nou ik ben niet achterlijk dus vertel de man direct dat we een andere oplossing zoeken. Krijg ik een rekening van rond de 100,- wegens anuleeringskosten. Had dat meteen tijdens me belletje vertelt.

Gewenste Oplossing:

Als mij duidelijk wordt vertelt waar ik aan toe ben?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slotenmaker Slim

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slotenmaker Slim nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM