Klacht: slorig en gehaast

bad experiance op 29 juli 2013 over Verbeter Vakman in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Klusbedrijven
Status Open
Datum 29 juli 2013

Een klant heeft klachten over de schilderdiensten van dhr. *, die zich presenteert als zorgvuldig, maar in werkelijkheid slordig en gehaast werkt. Na het indienen van een klacht over slecht uitgevoerde werkzaamheden is de schilder niet meer bereikbaar en blijkt hij snel te zijn met incasseren, maar niet met het oplossen van problemen, waardoor meerdere opdrachtgevers benadeeld zijn.

Mijn Klacht:

Dhr.*  biedt zich aan als een zorgvuldige schilder maar werkt uitermate slordig en gehaast. Met name als er een vast prijs met hem wordt afgesproken dan ben je als opdrachtgever behoorlijk de dupe.
Dien je daarna een klacht in, bijvoorbeeld omdat zogenaamd ‘gerepareerd’ en geschilderd houtwerk al naar 2,5 maand!!! begint te scheuren, dan is dhr.* nergens meer bereikbaar. Laat staan in staat om de klacht adequaat op te lossen.
M.b.t. onderstaande beoordeling over de snelheid- hij is ERG snel met incasseren en ERG snel met het uitvoeren van zijn werkzaamheden wat in dit geval dus ALLES BEHALVE correct is en opdrachtgevers, ook anderen waar ik inmiddels contact mee heb gehad, de dupe van zijn geworden.
En vriendelijk is hij alleen maar zolang hij aan het werk is en je hem niet corrigeert en uiteraard als je maar op tijd blijft betalen. Maar oh wee als je met een klacht komt!
en wat de oplossing betreft, hij komt NIETS oplossen en laat je gewoon stikken met je schade!!

Gewenste Oplossing:

Dat hij de schade deze keer komt herstellen zoals het hoort en waar hij voor is betaald, of dat hij de gedupeerden, en dat zijn er in een paar weken tijd al minimaal 3 die ik ken, euro 500,- van het door hem geïncasseerde bedrag terugbetaald.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM