Klacht: Slecht management

Michael Aken, van op 22 augustus 2020 over Eiland van Maurik vakantiepark in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 22 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wat treurig dat er geen gehoor word gegeven aan goed betalende gasten. Bij aankomst gelijk gemeld (welliswaar per email omdat de rij bij de receptie tot buiten stond) dat mijn accommodatie vuil was. Toilet onder ontlasting, wasbakken onder tandpasta, keuken niet gereinigd en de vloer ongezogen. Het hele weekend was de receptie niet toegankelijk vanwege de extreme wachtrij, bij het uitchecken nogmaals mijn klacht kenbaar gemaakt. Nu 1 week later Nog geen reactie van het management!

Gewenste Oplossing:

Als ik reactie krijg op mijn klacht, en tegemoetkoming in de betaalde schoonmaakkosten die niet uitgevoerd zijn door het park.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eiland van Maurik vakantiepark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DaMaFaLi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM