Klacht: Slechste service ooit

Job Wassenburg op 22 augustus 2025 over BK pannen in de categorie Kookwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BK pannen
Categorie Kookwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 22 augustus 2025

Een klant heeft een bestelling geplaatst bij GreenPan/BK, maar de levering mislukte door een fout in het adres. Na herhaaldelijk contact proberen te leggen, kreeg de klant te maken met onbereikbare telefoonnummers en lange wachttijden. De klant is gefrustreerd over de lange reactietijd op e-mails en de vertraging bij het terugkrijgen van het geld na de retourzending van DHL.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling geplaatst bij GreenPan/BK waarbij het adres automatisch werd ingevuld. Blijkbaar is de straatnaam niet goed meegenomen, maar wel postcode en huisnummer. De bestelling is betaald en volgens hun systeem afgeleverd, maar na dagen was er niets.

Vervolgens meerdere keren geprobeerd contact te krijgen: het Nederlandse nummer geeft alleen een bandje en verbreekt daarna de verbinding, het Belgische nummer laat je eindeloos in de wacht staan zonder dat iemand opneemt.

Op mail kreeg ik te horen dat ze door drukte pas binnen 15 werkdagen reageren (!). Daarna kreeg ik bericht dat DHL de bestelling zou terugsturen en dat ik pas ná ontvangst bij hun, nog eens 15 werkdagen op mijn geld terug moet wachten. Inmiddels zijn er al 10 dagen voorbij en nog steeds niets terug. Ze weigeren het product opnieuw te versturen, terwijl ze nu wel mijn correcte adres hebben.

Kortom: zeer slechte service, totaal onbereikbaar, geen oplossing en geen terugbetaling tot nu toe. Ik zou dit merk absoluut afraden.

Gewenste Oplossing:

Niet meer tevreden te krijgen, ik vind de service schandalig en heb er geen vertrouwen meer in. als ze een hoge korting aanbieden overweeg ik misschien nog een setje greenpan Barcelona te nemen maar ik weet het niet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BK pannen

Reactie van de melder van de klacht Job Wassenburg

6 maanden geleden - Ze zijn zelfs te arrogant om op klachten te reageren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BK pannen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Job Wassenburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM