Klacht: Sinds Woensdag 06 Juni 2018 Geen Stadsblad De Echo Amsterdam Gehad.

ErwinL op 19 september 2018 over De Echo Amsterdam in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 19 september 2018

Sinds juni 2018 ontvangt de klager, Erwin Leeuwerink, geen exemplaren meer van het Stadsblad De Echo Amsterdam Noord. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de redactie, heeft hij geen enkele reactie of terugkoppeling ontvangen. Hij verzoekt om een spoedige oplossing en hoopt op een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Geachte Mevrouw En Meneer.
Hierbij Verzoekende dat men sinds Juni 2018 Geen Stadsblad De Echo Amsterdam Noord Meer Ontvang.
Heb Meerdere Keren Contact Opgenomen Met De Redactie Van Echo En Gebeld Met De Echo Maar Geen Feedback Ontvangen En Geen Response En ook Geen Terugkoppeling Van De Mensen Die Bij de Echo Werken Ontvangen Zelfs Geen Enkel Reactie En Bericht.
Hierbij Hopende Kunt Uw Zo spoedig Mogelijk Hierin Tegemoet komen, En Ziet Men Hopenlijk Deze Keer Wel Een Reactie, Bericht, Terugkoppeling, Response En Feedback Van Uw Tegemoet.
Hierbij De Vriendelijke Groeten Van De Ondergetekende, Meneer: Erwin Leeuwerink Uit Amsterdam.

Gewenste Oplossing:

Ben Pas Tevreden Wanneer Men Gewoon Normaal Elke Woensdag Stadsblad De Echo Amsterdam (Huis Aan Huis Blad) Ontvang.

Verder Persoonlijk Excuses Van Het Bedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Echo Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Echo Amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht ErwinL

7 jaren geleden - Deze Klacht Is Inmiddels Afgehandeld En Opgelost.

Reactie van de melder van de klacht ErwinL

7 jaren geleden - Deze Klacht Is Voldoende Opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door ErwinL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM