Klacht: Slechte Klantenservice

BrunoHenkens op 15 oktober 2024 over Shein.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Shein.com
Status Nieuwe klacht
Datum 15 oktober 2024

Een klant van Shein.com heeft herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice over een retourzending van twee jassen en een beschadigde jeans, maar ervaart geen adequate hulp. Ondanks het indienen van meerdere tickets en een review op Trustpilot, blijft de klant ontevreden over de geboden oplossingen en de communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na 2/3 weken en 3 tickets (met meerder berichten op en af)in te dienen bij de klantenservice en een review bij trustpilot te sturen ben ik nu bij jullie uitgekomen. Ik ben echter niet tevreden over de klantenservice die ik tot nu toe over dit voorval heb mogen ervaren! Op trustpilot zegt men stuur een ticket naar de klantenservice en daar schepen ze mij iedere keer af of ze sluiten het ticket zonder ook maar een oplossing te bieden…

Het betreft dus een retour die ik heb gedaan (GSOND1491002025)

In de retour heb ik 2 jassen terug gestuurd die te groot waren alsook een jeans die stuk was van een vorige bestelling. Echter beweren ze bij Shein dat deze 3 artikelen niet in het retourpakket zaten. Terwijl ik dit 100% zeker heb opgestuurd! Ik ben dan zo goed geweest om achter bewijs te zoeken, om duidelijk aan te tonen dat ik het heb geretourneerd. Dit heb ik aan de hand gedaan van 2 screenshots.
Op foto 1 van het pakket wat werd geleverd daar zie je het gewicht op staan en dan een 2 de foto van het gewicht van het retourpakket. Echter kijkt men hier niet naar. Ik weet niet wat ik dan nog meer kan aantonen. Maar langst de kant van Shein zie ik geen bewijs dat mijn pakket niet volledig is aangekomen.

Mvg
Nancy

Gewenste Oplossing:

Dat men mijn retour fatsoenlijk verwerkt. En de 2 te grote jassen retourneerd alsook de jeans van de vorige bestelling die stuk was. En dat dit in vermindering wordt gebracht bij mij Klarna account

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Shein.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shein.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shein.com nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht BrunoHenkens

1 jaar geleden - Geen reactie ontvangen van Shein

Reactie van de melder van de klacht BrunoHenkens

1 jaar geleden - Ik heb al 87 berichten gestuurd. Iedere keer draaien ze rond de pot of sluiten ze het gesprek via het ticket af. Ze weigeren ook het verlies van de artikelen door te geven aan de post. Aangezien ze de afzender zijn. Dus in het kort, ze helpen mij totaal niet!

Alle klachten die gemeld zijn door BrunoHenkens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten