Klacht: Schoenen kapot. Geen reactie

Sanne2490 op 16 december 2021 over Sarenza.nl in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sarenza.nl
Status Nieuwe klacht
Datum 16 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een paar dure sneakers besteld bij Sarenza. Deze 1 keer aangehad en de naden/lijm laat los. Via mail netjes foto’s gestuurd en uitleg. Kreeg in het Engels een mail terug dat ze het gaan bekijken en dat ik de schoenen niet meer moet dragen tot ze een oplossing hebben. Toen bleef het stil. Telefonisch niet bereikbaar. Messenger alleen maar een computer die antwoord. Je krijgt met geen mogelijkheid een medewerker te pakken. Ondertussen zit ik nog steeds met sneakers die kapot zijn en geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Retouren van de schoenen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sarenza.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sarenza.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sanne2490
💡

Tip from our consumer expert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Source: Europese Richtlijn Consumentenrechten