Klacht: blijven ontkennen dat mijn klacht gegrond is

kschotvanger op 17 juli 2015 over Sanders Wonen in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sanders Wonen werkt aan deze klacht
šŸ”„ In behandeling
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 17 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

was op zoek naar een bank en een vriend van mij had er een die ik heel mooi vond en lekker vond zitten. Dat was bank Raiza (ofzo) van Sanders. Dezelfde week zijn wij naar Sanders gegaan en dezelfde bank (in andere kleur) besteld. Na levering vonden wij dat je wegzakt in de hoek. Wij contact opgenomen met Sanders, er kwam een monteur langs die vertelde dat het zo hoort te zijn en dat ik de kussens goed moet opschudden. Ik heb aangegeven dat ik het er niet mee eens was, want weet zeker dat die bank van de vriend anders zat. Toen de vriend bij mij op bezoek was gaf hij aan dat hoek echt niet klopt. Er kwam weer een monteur van Sanders langs, die het kussen opnieuw kwam opvullen. Zonder resultaat.
Nu staat de bank tijdelijk bij mijn zus omdat wij aan het verbouwen zijn, hij stond er nog geen dag en ze vroeg mij wat er met die bank aan de hand is, die hoek klopt echt niet zei ze, daar moet je contact over opnemen met leverancier (!!). Ik vertelde haar dat er al 2 keer iemand langs is geweest maar dat die zeggen dat er niets is. “Belachelijk!” zei ze, “het is echt niet goed”. Dus ik weer contact opgenomen met Sanders. Ook foto’s meegestuurd. Zojuist ene Jolanda aan de lijn gehad. Die aangaf na het bekijken van de foto’s dat het wel duidelijk was dat er alleen in de hoek gezeten wordt (ONZIN! Ik zit er nooit omdat het mijn rug kost!) Mijn zoontje van 40 kg zit er wel regelmatig als hij tv kijkt, maar die is de helft van de tijd bij zijn vader en regelmatig boven op zijn kamer om huiswerk te maken…. En, dat wij de bank waarschijnlijk anders gebruiken dan de vriend (uhm…we zitten er allebei op, en hij zit graag met zijn 100 kg languit in de hoek)
Verder gaf zij aan dat er nu 2 keer iemand is geweest die er verstand van heeft en dat het alleen mijn gevoel is dat de bank niet goed is, want de specialisten hebben aangegeven dat er niks mis mee is. Op mijn vraag om eens het verschil tussen de 2 banken te voelen gaf zij aan daar niet aan te beginnen, de zaak is afgehandeld wat haar betreft. Zij gaf aan dat ik contact kon opnemen met POS. Het enige wat ik onder die naam kan vinden is een automatiseringsbedrijf ;-s
Ongelooflijk wat een dikke muur is de serviceafdeling van Sanders, ik ben zwaar gefrustreerd van deze houding. De bank kostte overigens ca 2500 euro, absoluut geen koopje!

Gewenste Oplossing:

Als ze het oplossen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sanders Wonen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Sanders Wonen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sanders Wonen nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sanders Wonen in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM