Mijn Klacht:
Op 06-05-2017 heb ik een hoekbank aangeschaft bij Sanders Meubelstad van 2744 euro.
Omdat het een showmodel was kreeg ik de bank voor 1000 euro.
Tot mijn verbazing zag ik dat de bekleding van 2 elementen los begint te laten.
Ik heb de rekening opgezocht en ben hiermee naar de winkel gestapt in Heerlen.
Meteen werd mij verteld dat ik geen recht op garantie had omdat het een showmodel was en ik daar voor getekend had.
Ik vind dit echt absurd, kan me wel iets herinneren dat er over…….geen garantie…….is gesproken, maar op zo’n geweldige kwaliteit en zo’n prijzige bank, had ik toch geen garantie nodig zei de verkoper destijds.
Ik moest maar contact opnemen met de klantenservice, waar ik waarschijnlijk ook niet veel verder zou komen, werd mij medegedeeld.
Ik moest destijds heel snel beslissen van de verkoper, men was de bank nog in elkaar aan’t zetten, anders was de aanbieding weg.
Als men een bank nog in elkaar moet zetten, kan ik mij niet voorstellen dat er duizend man op hebben zitten springen.
Ook bij mij thuis zijn geen kinderen, huisdieren, een 2-persoons huishouden waar gewoon op de bank wordt gezeten.
De hoekbank is nog geen 2 jaar oud, dit mag toch niet gebeuren!
Vervolgens heb de klantenservice gebeld, waar mij ook werd verteld dat geen garantie is op een showmodel.
Inderdaad staat er een vinkje op de nota bij….. geen garantie.
Graag uw reactie
Gewenste Oplossing:
Als de bank wordt hersteld of ik een tegemoetkoming krijg om een nieuwe bank te kunnen kopen


