Klacht: slechte bezorging

Jaap van Sandd op 24 januari 2018 over Sandd in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sandd
Status Open
Datum 24 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goeden middag, ik mocht tot augustus 2016 een vijftal jaren post bezorgen voor SANDD. Mijn wijk was 5 jaar ARN005 en de laatste 3 jaar ARN009, Ik heb dat met veel plezier gedaan en heb slechts een drietal klachten gehad t.w.: iemand die de groene Rotterdammer niet ontving (die was ook niet aangeleverd), een klacht over post die niet was bezorgd omdat dat adres niet bestaat en een klacht van iemand die Quest niet werd bezorgd waar achteraf bleek dat hij dat niet op was geabonneerd. Ik mag toch stellen dat de bezorging niets te wensen over liet.
Nu, de bezorger laat nog wel eens te wensen over. In de laatste drie maanden van 2017 hebben wij twee keer een prijs gewonnen van de postcodeloterij. Beide keren werd nagevraagd bij de postcodeloterij, de prijzen waren verzonden maar wij kregen ze niet. Het betrof repen chocolade en een set van 2 mokken.
Eind oktober kwam de gemeentegids uit. Voorgaande jaren heb ik die altijd keurig bezorgd, dit jaar heb ik er zelf geen ontvangen. Niet alleen ik maar van de bewoners van de Raadhuisflat (6861GR) heeft niemand der gids ontvangen. Het betreft hier toch 15 adressen en dus ook 15 brievenbussen. Ik heb daar in november ook al eens over gereclameerd maar daar tot op heden geen reactie ontvangen. Een paar bewoners en ikzelf hebben hem toen maar bij het gemeentehuis gehaald.
SANDD ik wil stellen dat de bezorging nog wel te wensen over laat. Dat we de prijzen niet ontvingen is tot daar aan toe maar dat er 15 gemeentegidsen niet zijn bezorgd vind ik ontoelaatbaar.
Ik ben benieuwd naar jullie reactie.
Met vriendelijke groet, Jaap Bunschoten, Pastoor Bruggemanlaan 7, 6861GR Oosterbeek, ex bezorger van AR05 en ARN009

Gewenste Oplossing:

Reageer maar

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM