Klacht: Post verkeerd en niet bezorgd

bostdorp op 16 februari 2012 over Sandd in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw Bostdorp, Wij hebben vanaf heden nog steeds niks van u vernomen. Ook naar een herinnering mail is er geen reactie gekomen Wij gaan er dan ook van uit dat het probleem is opgelost. Mocht dit niet het geval...

Bedrijf Sandd
Status Opgelost
Datum 16 februari 2012

Een klant van bedrijven die Sandd inschakelt, uit zijn onvrede over de postbezorging. Hij meldt dat post vaak te laat of bij buren wordt bezorgd en noemt specifieke voorbeelden van belangrijke post die niet is ontvangen. De klant heeft inmiddels ook klachten ingediend bij de betrokken bedrijven en hoopt dat zij voortaan gebruikmaken van PostNL voor de verzending.

Mijn Klacht:

Mail aan klantenservice

Ik ben geen klant van jullie maar wel klant van bedrijven die jullie inschakelen voor het verzorgen van mijn post.

Nu kan ik u vertellen dat het dramatisch is gesteld met het bezorgen van de post die door uw bedrijf bezorgt wordt, post nl doet het bij ons goed maar uw bedrijf bezorgt niet/altijd te laat en vaak bij de buren.
Ook vandaag weer is mijn post gedumpt op nummer 100 en heeft de bezorger niet de moeite genomen om even door te rijden naar 76U.
Het betreft post van de belasting en ING, maar ook de post van waternet heb ik nog nooit ontvangen.

Inmiddels heb ik ook bij al deze bedrijven geklaagd en ik hoop dat ze de post voortaan moet post nl versturen, krijg ik het namelijk ook.

Gewenste Oplossing:

Post op tijd en juist bezorgen anders post via post nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sandd in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sandd een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sandd

Heeft op 21 juni 2012 om 13:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw Bostdorp,

Wij hebben vanaf heden nog steeds niks van u vernomen.
Ook naar een herinnering mail is er geen reactie gekomen

Wij gaan er dan ook van uit dat het probleem is opgelost. Mocht dit niet het geval dan vernemen wij dit graag. U kunt contact met ons opnemen via [email protected]

Wij danken u bij voorbaat voor de genomen moeite.

Met vriendelijke groet,
Sandd bv
Afdeling Sales

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Sandd beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM