Klacht: post niet bezorgd

anna vos op 25 april 2014 over Sandd in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw Vos, Hartelijk dank voor uw reactie. Wij hebben uw melding in behandeling genomen. Mocht het onverhoopt nogmaals voorkomen, wilt u dan zo vriendelijk zijn ons dit te melden via [email protected]. Wij danken u bij voorbaat voor de moeite.

Bedrijf Sandd
Status Opgelost
Datum 25 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

bank heeft op 8 april post via sandd verstuurd.het had op 15- 4 moeten aankomen,maar is er nog niet.
dit is de eerste keer dat sandd zal bezorgen en gelijk is het mis.

Gewenste Oplossing:

als de post aankomt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sandd in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sandd een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sandd

Heeft op 25 april 2014 om 10:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw Vos,

Hartelijk dank voor uw reactie.

Wij hebben uw melding in behandeling genomen. Mocht het onverhoopt nogmaals voorkomen, wilt u dan zo vriendelijk zijn ons dit te melden via [email protected].

Wij danken u bij voorbaat voor de moeite.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM