Mijn Klacht:
Op donderdag 8 feb 2018 aangeleverd bij Sandd postpunt Handyman Emiclaer Amersfoort 34 brievenbusdoosjes variërend in formaat van A6, A5 en A4. Deze zending zou geleverd worden bij klanten op dinsdag 13 feb 2018. Echter de doosjes zijn spoorloos. Ik heb hierover klantenservice Sandd gebeld (diverse keren) en zij zouden mij vandaag om 15.00 uur terugbellen, Dit is niet gebeurd en ik heb zelf omstreeks 15.30 uur maar gebeld. Er is uit dit gesprek niets uitgekomen. De zending is nog steeds spoorloos.
De dame van klantenservice werd tijdens het gesprek er niet vriendelijker op en op mijn vraag me door te verbinden met leidinggevende kreeg ik het antwoord dat dit niet kon omdat die er maandag pas weer zou zijn. Op mijn vraag naar wie ik maandag dan kan vragen kreeg ik het antwoord dat ze geen namen door mogen geven. Van de medewerkster die ik aan de telefoon had wist ik wel de naam. Uiteindelijk werd me gezegd tot maandag te wachten en dat het gesprek beëindigt ging worden, En dat gebeurde dus ook… Erg klantvriendelijk
Gewenste Oplossing:
Ik ben door de aanlevering van deze poststukken (als kleine ondernemer die volgens Sandd niet groot genoeg is om als zakelijk klant gezien te worden en daarom op hun aanraden met zegels aangeschaft als zijnde particulier) nu de dupe voor een stevig bedrag, Ik moet als ondernemer de zendingen, waar mijn klanten op zitten te wachten, opnieuw gaan inpakken en verzenden. Dit maal dus echt niet via Sandd maar via PostNL.
De kosten die ik heb aan dit verhaal lopen in enkele 100den Euro's waarbij ik de postzegels van Sandd én de nieuw te maken portokosten voor Post NL nog niet berekend heb.
Mijn oplossing zou zijn een schadevergoeding naar mij toe.

