Klacht: erg slordig

van der Weijde op 24 juni 2012 over Sandd in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw Van de Weyde, Hartelijk dank voor uw reactie. Naar aanleiding van ons mail contact hebben wij een incident uitgezet. Wij hebben dit besproken met de bezorger. Dit hebben wij dan ook met u besproken hierbij heeft u aangegeven...

Bedrijf Sandd
Status Opgelost
Datum 24 juni 2012

Een klant van Sandd heeft geklaagd over slordig bezorggedrag, waarbij post in de wei werd aangetroffen in plaats van in de brievenbus. Daarnaast vraagt de klant zich af waar verkeerde post moet worden afgegeven, aangezien deze nu in een POSTNL-bus wordt gedeponeerd, wat niet correct is. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik kwam thuis, wonen in het buitengebied zag post in de wei liggen.
Dit hoort niet zo te zijn.
We hebben de brievenbus bij huis staan er kan voor de veiligheid op het erf gedraaid worden, en via de auto in de brievenbus gedaan worden.
* ik heb nog een vraag; wij krijgen wel eens verkeerde post van sandd, waar is het te posten?? doe het tot nu in de POSTNL bus maar dat is niet juist,komt dan gelukkig wel op de plek van bestemming!

Gewenste Oplossing:

Is er een nieuwe bezorger, of is de huidige op vakantie?
Als ik de post niet had zien liggen was het waarschijnlijk weggewaaid of geheel verregend wat toch niet de bedoeling kan zijn.
* u vraagt hieronder een mening, hoe kan ik die geven als we nooit iemand zien,snelheid? oplosing moet nog blijken?
volgens mij komen ze eens per week maar dat weet ik niet zeker, zo goed let ik er niet op.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sandd in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sandd een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sandd

Heeft op 13 juli 2012 om 12:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw Van de Weyde,

Hartelijk dank voor uw reactie.

Naar aanleiding van ons mail contact hebben wij een incident uitgezet. Wij hebben dit besproken met de bezorger.

Dit hebben wij dan ook met u besproken hierbij heeft u aangegeven dat het nu goed gaat.

Wij gaan er dan ook van uit dat het probleem is opgelost. Mocht dit niet het geval zijn,dan vernemen wij dit graag. U kunt contact met ons opnemen via [email protected]

Wij danken u bij voorbaat voor de genomen moeite.

Met vriendelijke groet,
Sandd bv
Afdeling Sales

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM