Klacht: Storing/defect Samsung TV, QLED 55 van 14 maanden oud na 10 dagen niet opgelost

Jan C. de Vrijer op 26 augustus 2025 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 26 augustus 2025

Een consument heeft een storing gemeld bij Samsung voor zijn 14 maanden oude QLED 55 TV, waarbij verticale en horizontale strepen op het beeld zichtbaar zijn. Na contact met Samsung en CE repair, werd hem meegedeeld dat er geen garantie van toepassing zou zijn en dat hij eerst 42,50 euro moest betalen voor verder onderzoek, ondanks dat de consument twijfels heeft over de oorzaak van de schade.

Mijn Klacht:

Op 17/8 j.l. heb ik contact opgenomen met Samsung over een storing (verticale en horizontale strepen op het beeld). De klacht is door gezet naar CE repair (SO: 4288097170). Deze vroegen om extra info en meldden daarna dat er geen sprake zou zijn van garantie en dat ik eerst 42,50 moest betalen om de klacht verder te onderzoeken alvorens een prijsopgave van de reparatie te kunnen doen.
Ik heb toen weer contact opgenomen met Samsung om een toelichting. Zij zeiden dat de storing vgls CE een externe impact betrof, hetgeen niet verder werd toegelicht en ik zou eerst 42,50 moeten betalen aan CE.
Ik heb toen de garantie voorwaarden nagekeken, aangezien de TV pas 14 maanden oud is en ik zag dat in de garantie voorwaarden staat dat als de schade door mijzelf zou zij veroorzaakt ik tenminste recht heb op een prijsopgave van de reparatiekosten (dus zonder kosten vooraf!)
Ik heb toen weer gebeld met Samsung, inmiddels was het 21/8 j.l. en kreeg eindelijk een medewerker die mij serieus nam, genaamd Roy. Hij heeft alles doorgenomen, via een linkje naar mijn telefoon een visuele inspectie gedaan aan de TV en waren het eens dat er geen schade was aan de buitenkant van het TV scherm. Hij heeft ook opnames van de inspectie gedaan en uiteindelijk een ticket heeft gemaakt (TECH-7720) om als nog een reparatie onder garantie in gang zetten.
Tot vandaag 26/8 had ik niets meer gehoord, dus contact opgenomen met de klantenservice. Van de medewerker kreeg ik rond 10.30 uur te horen dat de Back office die de kwestie nu behandelt, mij had geprobeerd te bellen.Dit echter onjuist! Ik ben door niemand gebeld. Hij zei dat ze me dan later nog een keer zouden proberen te bellen hetgeen tot op dit moment15.45 uur, niet is gebeurd.
N.B. Ik heb de medewerker vanochtend ook op de hoogte gebracht dat gisteravond de TV helemaal is uitgevallen. Eerst geen geleuid meer en daarna ook geen beeld. De TV doet dus helemaal niets meer en geeft alleen de melding: Secured by Knox. Hij zou dit ook doorgeven.
Okk kon de medewerker mij niet doorverbinden en moest ik maar de telefoon bij me houden en de mail in de gaten houden. Het is langzamerhand wel heel vervelend aan het worden om zo aan het lijntje te worden gehouden.
Graag een spoedige reactie en actie op mijn zaak.
Met vriendelijke groet , Jan de Vrijer, tel. 0638142558

Gewenste Oplossing:

Aangezien er geen aanwijzingen zijn dat ikzelf de schade heb veroorzaakt na visuele inspectie met uw medewerker en ik recht heb op 2 jaar fabrieksgarantie en 3 jaar wettelijke garantie, verwacht ik reparatie van mijn 14 maanden oude Samsung TV. Bovendien kon ik tot gisteren ondanks de strepen inm beeld TV kijken, maar de TV doet helemaal niet meer. Dus graag een spoedige actie die tot reparatie of vervanging leidt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Jan C. de Vrijer

6 maanden geleden - Gaan er niet op in en je wordt aan een lijntjevgehouden. Heel slecht!!!

Alle klachten die gemeld zijn door Jan C. de Vrijer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM