Mijn Klacht:
onze afstandsbedieneing touch control RMC30D1P2 is al binnen 2 dagen de accu leeg ook al gebruik je hem niet .
Gewenste Oplossing:
hij voldoet niet aan mijn verwachting , dus zou geld terug willen hebben.
tgs37BG2 op 11 januari 2012 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Wij hebben de klant geïnformeerd over het energieverbruik van de Touch Remote.
Een gebruiker heeft gemeld dat de accu van de Samsung afstandsbediening touch control RMC30D1P2 binnen twee dagen leegloopt, zelfs wanneer deze niet in gebruik is. Deze klacht is inmiddels opgelost.
onze afstandsbedieneing touch control RMC30D1P2 is al binnen 2 dagen de accu leeg ook al gebruik je hem niet .
hij voldoet niet aan mijn verwachting , dus zou geld terug willen hebben.
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen
Bericht van Samsung
14 jaren geleden - Beste Tgs37BG2, Het klopt dat de accu van de Touch Remote ongeveer 2 dagen meegaat, ook als deze in standby-modus zit. De reden hiervoor is dat de afstandsbedining continu contact blijft houden met de router. Hoe verder het toestel van de router is verwijderd, hoe harder de WiFi-zender van de afstandsbediening moet werken om de verbinding te bewaren. Wij adviseren dan ook, wanneer u geen gebruik maakt van de afstandsbediening, om deze aan te sluiten op de lader. Op deze manier valt hij niet uit wanneer u er gebruik van wenst te maken. Indien dit voor u geen oplossing is, adviseren wij u om contact op te nemen met uw verkoper. Deze kan eventueel een andere oplossing bieden. Met vriendelijke groeten, Alex Samsung WebCare www.samsungworld.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Samsung een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 14 maart 2012 om 14:11 geantwoord
Wij hebben de klant geïnformeerd over het energieverbruik van de Touch Remote.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM