Mijn Klacht:
Ik ben 14-4-2021 naar het Samsung Service Center aan de Vuurplaat 475 te Rotterdam geweest.
Ik gaf aan dat de telefoon 1 vingerafdruk bevatte, maar ik er geen afdruk bij kon zetten, omdat dan de melding kalibreer eerst het scherm te voorschijn kwam en ik niet verder kon.
De huidige vingerafdruk werkte wel gewoon.
Volgens de klantenservice kon ik daar na een afspraak terecht en werd mijn Samsung A50 binnen 1 uur gerepareerd.
Daar aangekomen bleek het 3 dagen te duren, na wat aandringen zouden ze het toch voor me repareren binnen 2 uur.
Op de vraag of de telefoon ooit al een keer gerepareerd was heb ik aangegeven dat het scherm al een keer vervangen kon zijn, maar wist niet precies wanneer en dat het door de winkel was gedaan waar ik de telefoon had gekocht.
Daarop zei de baliemedewerker dat het geen probleem was, ze gingen kijken.
Terplekken werd er door de medewerker alle accounts en verdere gevoelige gegevens verwijderd.
Toen ik na 2 uur terug kwam om mijn telefoon op te halen, kreeg ik de melding dat er volgens hun een niet origineel scherm op zat en dat ze de telefoon nog niet hadden gerepareerd. Ik kom wel voor € 291,00 de telefoon laten repareren. Toen ik aangaf dat ik dat niet wilde en het simkaartje in mijn telefoon stopte, bleek deze helemaal niet meer te werken !!
Op de vraag wat ze nu gingen doen, want ik had hem wel werkend ingeleverd, was de reactie… wij zijn niet verantwoordelijk omdat het scherm niet origineel was en als ik het er niet mee eens was ik maar een klacht moest indienen bij Samsung.
De hele houding van het personeel was echt neerbuigend en zo kan je een klant echt niet behandelen.
Gewenste Oplossing:
Ik vindt dat ze het toestel kosteloos moeten repareren of anders een vergoeding moeten geven voor de geleden schade, zodat ik het kan laten maken.


