Klacht: Samsung AddWash Was-droogcombinatie 7kg WD70K5B00OW

Lisa.N op 30 januari 2021 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 30 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 6 oktober mijn Samsung AddWash Was-droogcombinatie 7kg WD70K5B00OW aangekocht via Samsung zelf. Helaas stopte na 4 keer de droogfunctie ermee en ben ik sinds november in contact met Samsung op zoek naar een oplossing.
Op 2 december is de eerste monteur geweest en deze kon niks vinden. Niet heel veel later nog een monteur die de display heeft vervangen en eind december nog een monteur die het apparaat uit elkaar heeft gehaald.

Omdat ik voor een apparaat dat 4 keer heeft gewerkt niet nogmaals een monteur wilde laten komen heb ik gevraagd naar andere oplossingen. 1 van die oplossingen was om het apparaat mee terug te geven aan Samsung en ik zou het geld retour ontvangen op mijn rekening.
2 weken later op 13 januari werd ik gebeld dat Samsung hier niet in mee gaat en dat er nogmaals een monteur moest komen kijken. Vond ik nogmaals geen passende oplossing en ging hier niet mee akkoord. Vervolg is om het koop contract te ontbinden. Op 18 januari een mail gestuurd om mijn contract met Samsung te ontbinden. Tot op heden nog geen reactie ontvangen behalve dat het een administratie gerelateerd iets is.

Meneer Mercelina van Customer Care doet zeer zijn best om dit voor mij op te lossen maar de rest van Samsung laat het heel erg afweten en geeft weinig gehoor aan de zaak! Ik ben behoorlijk geïrriteerd over de manier waarop Samsung met zijn klanten omgaat en vindt dit onder de maat!

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn koop contract ontbonden is, ik het geld retour heb ontvangen op mijn rekening en de was droog combinatie is opgehaald door Samsung

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Reactie van de melder van de klacht Lisa.N

5 jaren geleden - Samsung geeft aan mijn klacht niet in behandeling te nemen via klacht.nl Voor mij hoe dan ook geen Samsung meer!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lisa.N
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM