Klacht: Retour en klantenservice

Modavi op 04 maart 2026 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 4 maart 2026

Een klant heeft een tv besteld bij Samsung met een inleveractie voor €100 korting, maar ontving een beschadigd exemplaar. Na contact met de klantenservice, waarin werd aangegeven dat de korting na retournering zou worden teruggestort, bleek dit in strijd met de informatie op de website. De klant heeft de tv geretourneerd en wilde vervolgens opnieuw bestellen, maar had vragen over het proces.

Mijn Klacht:

Ik had een tv besteld bij Samsung en gebruikgemaakt van de inleveractie (waarbij ik €100 korting kreeg). De tv werd geleverd, maar het glas was gebroken. Ik heb daarop twee keer contact opgenomen met de klantenservice. Beide keren werd mij verteld dat ik de tv moest opsturen en dat de korting van de inleveractie op mijn rekening zou worden gestort nadat ik het product had verstuurd.

Dit terwijl er duidelijk op de website staat dat je bij de inleveractie het ingeleverde product of de korting (in bedrag) niet terugkrijgt. Toch bleven twee klantenservicemedewerkers volhouden (ik heb twee keer gebeld) dat bij een defect het, het een uitzondering is.

Ik heb vervolgens de tv geretourneerd. Daarna heb ik opnieuw gebeld, omdat ik aangaf de tv opnieuw te willen bestellen. Ik heb gevraagd hoe het dan zit met de inleveractie en of ik na de nieuwe bestelling de korting op mijn rekening mocht verwachten.

De medewerkster, Raisa, gaf ineens aan dat ik foto’s moest hebben. Foto’s? Dat is mij nooit eerder verteld en staat ook nergens op de website vermeld. Bovendien vraag ik mij af waarom ik nog foto’s zou moeten opsturen, terwijl ik de tv al heb geretourneerd en hiervoor een terugbetaling heb ontvangen.

De medewerkster bleef bij haar standpunt en voordat ik het wist, zei ze letterlijk: “Ik heb u genoeg verteld” en hing ze de telefoon op. Ik ben nog nooit zo onjuist en onprofessioneel bejegend door een klantenservicemedewerker.

Samsung, ik wil antwoorden. Ik wil duidelijkheid over:

De juiste voorwaarden van de inleveractie bij een defect product.

Waarom mij twee keer is verteld dat het bedrag zou worden teruggestort.

Waarom er achteraf om foto’s wordt gevraagd terwijl dit nergens vermeld staat.

En waarom een medewerker zomaar de verbinding verbreekt tijdens een gesprek en nee ondanks dat jullie klantenservice in Suriname is, was ze duidelijk verstaanbaar en de lijn kraakte niet. Dit was bewust.

Ik zie uw inhoudelijke reactie graag zo spoedig mogelijk tegemoet.

Gewenste Oplossing:

Mijn inlever korting terug
en excuses want je hangt niet zomaar op als een klant aan de lijn is

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Modavi
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM