Mijn Klacht:
1. Op de (Coolblue) factuur staat letterlijk minimaal 2 jaar garantie. Onze TV ging net na de 2 jaar garantie kapot. Naderhand bleek, dat het maximaal 2 jaar garantie is. Als klant vind ik dit onbegrijpelijk.
2. Vervolgens heb ik de service afdeling gebeld. Ik heb het probleem uitgelegd mondeling is mij toegezegd, dat het een veelvoorkomend probleem was. De monteur zou het probleem direct verhelpen ik zou enkel voorbereidingskosten voorrijkosten betalen. (Totaal incl. BTW 99,70). De onderdelen zou ik niet hoeven te betalen. Ik ben hiermee akkoord gegaan. Vervolgens bleek dat de monteur niet de juiste onderdelen (voor de specifieke foutcode) bij zich had nu ben ik gedwongen nog een keer voorbereidingskosten voorrijkosten onderdelen te betalen. Ik heb hiervoor gebeld, maar ze vertellen dat dit de procedure is. Als klant vind ik dit onbegrijpelijk.
3. Daarnaast heb ik geinformeerd, wat de garantie is, dat de TV het doet na het volgende monteurbezoek (ik ben dit niet van plan, want mij is voorgeschoteld, dat ik geen meerkosten zou maken, naast de 99,70). Deze konden ze niet geven. Als klant vind ik dit onbegrijpelijk.
Gewenste Oplossing:
Ik wil een kosteloze reparatie. De TV zou worden gerepareerd voor maximaal 99,70. Ik heb me aan deze afspraak gehouden en dit is voldaan.

