Klacht: Ontbrekende onderdelen

Hodo Essa op 05 maart 2021 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 maart 2021

Een klant van Vodafone, die al 12 jaar bij de provider is en zijn contract heeft verlengd, merkt op dat zijn nieuwe Samsung-toestel geen oordopjes bevat, in tegenstelling tot eerdere toestellen. Hij wordt door een Vodafone-medewerker geïnformeerd over een promotie van Samsung waarbij hij recht heeft op gratis Earbuds en een Smarttag, maar ondervindt problemen bij het bestellen hiervan via de Samsung store.

Mijn Klacht:

Ik zit al 12 jaar bij Vodafone en heb op 10 feb mijn contract weer verlengt met 2 jaar. Dus na huidige contract zit ik 14 jaar bij Vodafone, daarbij heb ik altijd Samsung toestel bij genomen, dit is dus mijn 7de toestel. Bij de eerste 6 Samsung toestellen zat alles in het doosje, dus na uitpakken gooide ik altijd het doosje weg. Nu blijkt dat er geen oordopjes meer standaard in het doosje zitten, Vodafone medewerker wijst mij op dat ik door contract verlenging recht heb op gratis Earbuds en een Smarttag, Samsung bied dit als een promotie gratis aan. Maar ik moet dit zelf regelen via Samsung store. Helaas lukt het niet zo goed om via Samsung store de earbuds en tag te bestellen. Bij het ophalen van mijn toestel op een post NL ophaalpunt heb ik alles uit het doosje gehaald en de verpakking gelijk weg gedaan zoals ik dat al 12 jaar doe. Vervolgens ben 3 keer met Samsung aan de lijn geweest om mijn gratis earbuds en tag te regelen. Na hoop gedoe en account opfrissen en opnieuw inlogen onder begeleiding van Samsung medewerker aan de telefoon (hulp op afstand), lukt het om een earbuds aanvraag formulier te openen. Toen bleek dat ik een zogenaamde EAN code nodig had, en laat deze toevallig op het doosje staan die ik weg gegooid heb. Nog Vodafone nog Samsung hebben mij gewaarschuwd op het belang van een EAN-code. Als ik had geweten dat deze op het doosje stond en van curiaal belang is voor het aanvragen van de earbuds en tag, had ik deze natuurlijk nooit weggegooid. Nog Samsung nog Vodafone kan deze code achterhalen zeggen ze. Tevens geven beide callcenter aan dat ik pech heb en de earbuds kan kopen. Ik vind het buitengewoon onbegrijpelijk dat:
1. Samsung je een gratis earbuds en een smarttag aanbied (d.m.v. promotie) maar je via zeer omslachtige manier je deze laat aanvragen. i.p.v. ze gewoon in het zelfde doosje te stoppen als het toestel, zoals dat al 12 jaar ging. Of op een zeer gebruiksvriendelijke methode.
2. Vodafone geeft steeds aan dat zij geen invloed hebben op Samsung procedure. Ondanks dat ik vind dat Samsung behoorlijk klant onvriendelijke procedure hanteert voor een product die ze je gratis willen geven. Vind ik dat Vodafone mij hier ook beter in had moeten begeleiden.
3. Samsung geeft aan dat de code noodzakelijk is om mijn aankoop bij Vodafone te bevestigen. Serieus mensen, dit is toch niet zo moeilijk te bewijzen? Het kan toch niet zo zijn dat ik nu in een situatie zit waar ik een oorspronkelijke gratis product, ik deze nu moet kopen voor €209 omdat maar een manier is vastgelegd om je aankoop te kunnen bewijzen? Dit schiet volkomen zijn doel voorbij.

Afgelopen twee weken tig keer met Samsung en Vodafone aan de telefoon gehangen, iedereen wijst naar elkaar en ik ben geen klap opgeschoten.

Gewenste Oplossing:

Tot slot mijn wens, ik zou het bijzonder op prijs stellen dat Samsung mij een andere mogelijkheid bied om mijn aankoop te bewijzen. Zo dat ik als nog de earbuds pro en de SmartTag die bij mijn nieuwe toestel galaxy S215G hoort gratis kan krijgen. .

In afwachting van goed bericht

Met vriendelijke groet
Hodo Essa

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hodo Essa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM