Mijn Klacht:
Beste,
Gisteren heb ik een led tv gekocht van het merk samsung.
Op de site van de leverancier van de tv staat informatie over de tv die door samsung zelf is verstrekt (althans zo meld de leverancier mij).
Op de website van de leverancier staat dat de ci+ kaart direct in de sleuf van de kaarthouder (van de tv) gestoken kan worden.
Nu ik de tv in bezit heb blijkt dat dus helemaal niet zo te zijn.
Nu blijkt dat je eerst een module moet kopen voordat je de kaart kan gebruiken.
Na het lezen van de de gebruiksaanwijzing (van Samsung), staat OOK in de gebruiksaanwijzing dat de kaart direct in de tv gestoken kan worden.
Daarop heb ik samsung gebeld en kreeg: dhr. J BALLAK aan de telefoon.
Ik heb deze man uitlegd dat er iets niet goed gaat in de informatie verstrekking (zowel naar de leverancier als in de gebruiksaanwijzing) en dat ik daar nu de dupe van ben.
Ook heb ik deze meneer uitgelegd dat in hun EIGEN gebruiksaanwijzing staat dat de kaart direct in de TV moet kunnen.
Het enigste wat deze meneer te melden had, was dat ik de gebruiksaanwijzing maar moest downloaden op www.samsung.com.
Maar dat was mijn vraag helemaal niet!!!
Begreep deze meneer mij niet of probeerde hij mij gewoonweg af te wimpelen?
Op de vraag waarom er dan een gebruiksaanwijzing bij zat, kon hij mij geen antwoord geven.
Elke fabrikant raad aan om voor gebruik altijd eerst even de gebruiksaanwijzing te lezen.
Nu blijkt dat er onjuiste informatie in de gebruiksaanwijzing staat word je afgescheept met de mededeling het maar te downloaden.
Waarom leveren ze er dan uberhaupt een gebruiksaanwijzing bij?
Staat samsung dan niet achter hun EIGEN gebruiksaanwijzing?
Toen ik deze meneer vragen stelde waarop hij niet direct het antwoord wist, wou hij de verbinding verbreken.
Hij wou mij namelijk eerst afschepen met de mededeling: u moet bij uw provider wezen!
Toen ik deze meneer aangaf dat de provider alleen iets te maken heeft met de kaart die erin gaat, en NIET met de module was het even stil…
Vervolgens kwam hij met de tweede optie, het downloaden van de handleiding.
Tevens vond ik dat deze meneer heel dominerend overkwam en het kwam uiteindelijk hierop neer: zoek het maar uit, het is niet mijn probleem!
Is dit nu de service waar samsung voor staat?
In mijn beleving mag samsung juist blij zijn dat zoiets boven water komt en gemeld wordt.
Dan kunnen ze daar in de toekomst op anticiperen en de klant beter van dienst zijn.
Nee hoor, zo zien ze het niet. Ze blaffen je af en zeggen je vervolgens iets te downloaden van hun website.
Met andere woorden: de rest van de klanten kunnen het ook allemaal zelf uitzoeken.
Is dit de manier waarop samsung met zijn klanten omgaat.
Ik vind het een zeer trieste zaak want niet alleen ik kan het bekijken, maar de rest van de consumenten dus ook.
Dus mocht u ooit een samsung tv kopen gooi de gebruiksaanwijzing weg want wat daar in staat klopt toch niet!
Bel niet naar de klantenservice want daar wimpelen ze je ook af.
Geloof ook de dealer/leverancier niet waar je hem koopt want die krijgt weer (foutieve) informatie van samsung.
Maar je hebt één keuze: ga naar de downnload site van samsung en haal daar je informatie van af.
Dan weet je zeker wat je krijgt.
Maar pas op het is wel een moeilijke opgave als je nog niet weet welk type TV je wilt nemen,
want je beslist immers in de winkel pas welke TV je neemt.
Mvg :Marcel
Gewenste Oplossing:
Een module zodat ik gewoon tv kan kijken.

