Klacht: Negeert promotie-claim voor S26 Ultra (Dossier CMM-73082)

klagerd5da75d8 op 09 april 2026 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 9 april 2026

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Samsung vanwege het negeren van zijn promotie-claim voor de S26 Ultra (Dossier CMM-73082). Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft hij geen oplossing ontvangen en wordt er geen informatie over de claim verstrekt. De consument ervaart dit gebrek aan communicatie en opvolging als frustrerend en onacceptabel.

Mijn Klacht:

Ik dien een klacht in over Samsung omdat mijn promotie-claim voor de S26 Ultra (Dossier CMM-73082) al weken genegeerd wordt. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waar men beweert niets te weten van mijn claim, heb ik nog geen oplossing ontvangen. Dit gebrek aan communicatie en opvolging is zeer frustrerend en onacceptabel.

Update 10-04: Nog steeds geen enkele reactie van Samsung, noch via WhatsApp, noch op deze klacht. Zeer slechte service voor een trouwe klant.

Update 11-04: Nog steeds radiostilte van Samsung. Geen reactie op deze klacht, geen reactie op het CEO-office formulier en loze beloftes op WhatsApp. Dit is hoe Samsung omgaat met trouwe klanten (sinds de Galaxy S4). Mijn deadline van vandaag 12:00 uur blijft staan.

Update 13-04: De gestelde deadline van 12:00 uur is verstreken. Samsung weigert op elk kanaal (WhatsApp, Instagram, Facebook en de officiële CEO-klacht VOC-27522) te reageren. Een trouwe klant sinds de Galaxy S4 wordt hier simpelweg genegeerd. Het dossier wordt nu officieel overgedragen aan de rechtsbijstandverzekering. Schandalige gang van zaken.

Update 13-04: Deadline verstreken. Geen reactie op VOC-27522. Aangezien Samsung weigert te leveren, is de volgende stap de Geschillencommissie Elektro. Ik laat me als trouwe klant niet negeren.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de beloofde 12 maanden Google Premium zoals geadverteerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Samsung
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerd5da75d8
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM