Klacht: na 4 dagen barst in scherm….

RonaldJan op 14 augustus 2012 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de klant geadviseerd om de telefoon ter reparatie aan te bieden zodat ons reparatiecentrum kan onderzoeken wat de oorzaak van de barst is.

Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 14 augustus 2012

Een consument heeft na de aankoop van een Samsung Galaxy S-3 een barst in het scherm ontdekt, slechts drie dagen na het laten vallen van het toestel vanaf een hoogte van 20 cm. De gebruiker wijst op een veelvoorkomend probleem met het dunnere glasscherm en vraagt zich af waarom dit toestel zo kwetsbaar is, vooral in vergelijking met eerdere modellen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

9 augustus via GSMwijzer.nl de bestelde Galaxy S-3 met VodFONE Abonnement binnen.3 dagen later bij opstaan van nachtkastje (20 cm) gevallen en barst in glasplaat.Lees dit gebrek steeds vaker op de forums.Wat is er mis met dit dunnere glasscherm?In gezin nog 2 Galaxy S2 toestellen allen met vodafone.Vallen soms , nooit problemen.Abonnement over van T-mobile naar Vodafone.Ga nu na 21/9 24 maanden betalen voor abonnement en toestel dat al na 3 dagen onbruikbaar is.Eerlijk, dus gebruiksschade en valt buiten de verzekering.Er gaan met dit toesteltype zeer veel vergelijkbare problemen ontstaan.Grotere toestel valt snel op hoek.Deze puntbelasting kan het niet aan.Samsung moet de aanbiedingen doen incl een accessoire, beschermhoes.Gaat geld opleveren!Ga de klachten volgen op de forums.

Gewenste Oplossing:

Kosteloze reparatie via GSMwijzer met bijpassende beschermhoes.Samsung moet erkennen dat het glazen scherm niet zo perfect uitpakt als het doet voorkomen, ofwel een voorstel doen de problemen op te lossen en een geste te maken naar de initiele gebruikers met klachten.Anders gaat het uit de klauwen lopen.
Serie 353719056841735
Order 692181
Factuur 485773

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Samsung een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Samsung

13 jaren geleden - Beste Ronaldjan, Spijtig om te horen dat een barst is ontstaan in uw telefoon. Wij adviseren u om de telefoon via uw verkoper ter reparatie aan te bieden zodat een van onze reparatiecentra kan onderzoeken wat de oorzaak hiervan is. Met vriendelijke groeten, Alex Samsung WebCare www.samsungworld.nl

Samsung

Heeft op 15 augustus 2012 om 11:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de klant geadviseerd om de telefoon ter reparatie aan te bieden zodat ons reparatiecentrum kan onderzoeken wat de oorzaak van de barst is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Samsung beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM