Klacht: Cashback actie

Mazdaratie op 08 februari 2012 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste Mazdaratie, Namens Samsung Electronics bieden wij onze excuses aan voor de (langere) wachttijd die veroorzaakt is door het enorme succes van onze Hollywood cashback actie. Recent zijn alle nog openstaande transacties van de Hollywood promotie uitgekeerd aan de deelnemers...

Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 8 februari 2012

Een klant heeft op 24 januari 2012 een compactcamera gekocht bij Dixons, waarbij een cashback van €30 werd beloofd door Samsung. Na meerdere pogingen om het cashbackformulier te verkrijgen en contact op te nemen met de helpdesk, ontving de klant geen reactie. De klant beschouwt dit als misleiding en wijst ook naar Dixons voor het vermelden van de actie in hun advertentie.

Mijn Klacht:

Bij Dixons compactcamera WB700 gekocht op 24-01-2012. Samsung zou €30,= cashback geven volgens de folder van Dixons. Het teruggaveformulier zou te downloaden zijn van de Samsung website. Niets te vinden. Via “contact” van de website gereclameerd. Kreeg een keurige mail terug dat ik moest mailen naar helpdesk2samsungactie.com. Heb ik keurig gedaan op 28-01-’12 met een kopie van de aankoopbon en alle gegevens die m.i.z. nodig zouden kunnen zijn voor cashback. Geen reactie zelfs geen leesbevestiging. Dus de hele riedel op 02-02-’12,ter herinnering, weer gemaild. Tot op heden geen teken van leven. Dit is volksverlakkerij en bedrog. Mogelijk is ook Dixons in de fout door deze “constructie” in hun advertentie blaadje week 4 te vermelden. Overigens de bewuste pagina is niet meer te openen op de website van Dixons.

Gewenste Oplossing:

€ 30,= cashback

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Bericht van Samsung

14 jaren geleden - Beste Mazdaratie, Spijtig om te horen dat het niet gelukt is om u te registreren voor de Hollywood actie. Op onderstaande link vindt u de actie pagina waar u zich kunt registreren voor de actie. U kunt nog tot 15 februari de benodigde bescheiden opsturen naar het adres wat op het formulier vermeld staat. http://www.samsung.com/nl/experience/promotion/Hollywood/?pid=nl_promotion_home_banner9_Hollywood_Camera_20111116 Met vriendelijke groet, Sander Ouwerkerk Samsung Webcare www.samsungworld.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Samsung een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Samsung

Heeft op 01 mei 2012 om 12:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Mazdaratie,

Namens Samsung Electronics bieden wij onze excuses aan voor de (langere) wachttijd die veroorzaakt is door het enorme succes van onze Hollywood cashback actie.

Recent zijn alle nog openstaande transacties van de Hollywood promotie uitgekeerd aan de deelnemers (of diegenen) die hebben voldaan aan de actievoorwaarden. De mogelijkheid bestaat dat een aantal deelnemers niet hebben voldaan aan de actievoorwaarden; in dat geval kan men helaas geen aanspraak maken op de Hollywood promotie.

Mocht u alsnog vragen hebben over de Hollywood promotie dan kunt u contact opnemen met onze actieafdeling via [email protected].
Met vriendelijke groeten,

Alex
Samsung WebCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM