Klacht: Blauwe vlekken tv the frame

Hannie Wink op 20 november 2022 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 20 november 2022

Een klant heeft blauwe vlekken op het scherm van zijn Samsung The Frame-tv geconstateerd en heeft geprobeerd deze te verwijderen met een droge microvezeldoek. De klantenservice, inclusief een chatbot, bood geen oplossing en werd als onprofessioneel ervaren, met lange wachttijden voor antwoorden.

Mijn Klacht:

Blauwe vlekken op scherm van Samsung tv. Met droge microvezel doek geprobeerd vingerafdruk te verwijderen.
Klantenservice en chat (eerst nog een robot) konden geen antwoord geven en kwamen erg onprofessioneel over. Moest steeds erg lang wachten voor er een antwoord kwam. Heel jammer en frustrerend.

Gewenste Oplossing:

Oplossing voor het probleem bij deze splinternieuwe tv

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hannie Wink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM