Mijn Klacht:
Op 17 mei 2021 een Samsung QE75Q800T tv 75 inch gekocht via TV reus.begin december 2024 ging deze niet meer aan, je drukt ziet rood lampje branden en hoort een klik, maar vervolgens gebeurd er niets.Van Samsung doorgegregen dat er via letmerepair een monteur zou komen.
Vervolgens mail van samsung op 22-12 gehad Dat de afspraak werd geannuleerd zonder reden.?
Er zou op 24 december een monteur komen van letmerepair. tussen 8.34 en 12.34. kosten€400 ,hier ook akkoord op gegegeven. Bevestigings mail van 23-12 Dit ging via letmerepair, . Monteur niet geweest.
Op december gebelt naar Samsung.com tel 088-9090100.
Vervolgens nieuwe afspraak via samsung met letmerepairservice.be ,ik kreeg 1st een offerte van…..€2127!!!!! Deze heb ik natuurlijk niet geaccepteerd.Op 30-12 weer gebelt met Samsung samen met vriendin zodat zij het gesprek kon meeluisteren.Samsung Medewerkster Demelsa het hele verhaal weer uitlegde, lang verhaal kort, samengevat door mij naar Elsa van Samsung.. De tv zou kosteloos worden gemaakt of omgeruild. Hoera wat een service van Samsung!, alleen nog wachten op de bevestiging van dit gesprek is de mail door Samsung. Dit is ook niet gebeurd, alleen 1 telefoontje om te vragen naar het adres.
Inmiddels 7 januari 2025, en nog niets gehoord. (Offerte 6 januari van januari niet geaccepteerd,,,
Op 8 januari weer gebelt en het gesprek met Demelza terug gehaald. nou, deze medewerkster had dit nooit toe mogen zeggen,volgens haar collega. ik neem aan dat de medewerkers bij samsung zodanig zijn opgeleid dat zij zulke toezeggingen mogen doen naar de klanten.
Op 21-1 weer gebelt naar Samsung met Erik gesproken, deze samsung medewerker ging weer een ticket maken voor reparatie en ja hoor, enkele minuten later een offerte van €2136.
Gelijk gebelt met Samsung, refererend aan het gesprek met Delenza op 30-12 offerte van €400, Deze Demelza was dezelfde medewerkster als 30-12, maar zij ontkende het gesprek. Conclusie , deze medewerkster ging een verzoek indienen on het gesprek op 30-12 tw laten controleren via het logsysteem.
Verschillende uitspraken van de consumenten bond en de geschillencommissie wijzen erop dat de levesduur van een smart tv (Uneto-VNI tabel) hoger dan € 1000 minimaal 6 jaar mee zou moeten gaan. Als er in de winkel een bordje zou staan met verwachte levensduur van de tv 3 jaar, dan zou niemand toch een Samsung tv kopen.
Bij deze verwacht ik dan ook zsm reparatie of omruiling van deze tv. Zodat het vertrouwen in samsung kan worden hersteld.
Gewenste Oplossing:
Offerte van €400 voor reparatie door laten gaan of omruiling met een andere tv. Of compensatie van minimaal €1500


