Klacht: geen antwoord op simpele vraag van Samsonite contactformulier (2x)

Jan Huberts op 08 maart 2020 over Samsonite in de categorie Tassen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsonite
Categorie Tassen
Status Open
Datum 8 maart 2020

Een consument heeft in november een koffer van Samsonite aangeschaft, maar het slot is tijdens een vakantie in december meerdere keren kapot gegaan. Na het vervangen van het slot in Nederland, blijft de consument zonder antwoord op de vraag wat te doen als het slot opnieuw defect raakt, ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice. De klant uit onvrede over de gebrekkige service van het merk.

Mijn Klacht:

afgelopen jaar november koffer gekocht; tijdens vakantie in december slot kapot, laten maken in Hanoi, daarna nogmaals 2x kapot. Inmiddels is slot in Nederland vervangen.
Op de vraag: wat te doen wanneer slot weer kapot gaat in the middle of nowhere krijg ik maar geen antwoord. Dealer verwijst naar klantenservice Samsonite.

Samsonite lijkt een A merk, ik vind achter in het alfabet beter passend.

Gewenste Oplossing:

wanneer ik antwoord krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsonite

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsonite nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jan Huberts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM